Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett?

Boldogsággyerehaza kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Nincs semmi energiám, vegetálok. Semmihez sincs kedvem, csak tengődök. Pedig nem tehetném meg, vizsgidőszak van, rengeteget kellene tanulnom, de úgy érzem semmire nem vagyok képes.

Ezt érzem mindennel kapcsolatban.


Mi történt velem? Hová lett az az életvidám, szorgalmas lány aki voltam?

Akinek rendíthetetlen hite volt, és 3szor több energiája és lelkesedése, mint egy átlag embernek?


22L


2013. dec. 28. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A családi kapcsolataid rendben vannak? Barátaid vannak? Párkapcsolatod?
2013. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Család- barátok teljesen rendben, barátom nincs.
2013. dec. 28. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor orvoshoz kéne menned.
2013. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bízom benne, hogy rám talál olyasvalaki akinek a tanácsa hatással lesz rám. Vagy bármi, amiben meglátom a fényt, reményt. Bárcsak lenne olyan minden mint régen. Olyan tiszta, egyszerű és őszinte. Gondtalan, ami igazából teli volt kihívással és folytonos harccal, csak az energiám akkor meg volt hozzá. Kimondottan élveztem, soha nem adtam fel. Az élet bármilyen csalódást sodort elém, abban mindig a jót, a tanítást vettem csak észre.. Hogy igenis, akkor ezentúl még jobban kell csinálnom.. Csak azert is.. Képes vagyok rá!


Most meg...

2013. dec. 28. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit fáradt,kimerült? Mennyit mozogsz? Minden nap kéne valamit sportolni,ha mást nem nagyot sétálni,a kedvtelenség,sőt a depresszió egyik legjobb ellenszere a mozgás!
2013. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vizsgaidőszak van most - de mivel kevés előadás is volt az egyetemen, meg hanyagoltam is, most hogy belegondolok igy igazabol ősz óta -nagyon ki sem mozdultam/mozdulok itthonról.. Ha talalkozok is a barataimmal, akkor is kocsival megyunk.. Hébe-hóba sportolok, egy hónapja konditetembe járok, elég rapszodikus. ugy erzem magam mint egy elő halott.. Nem pörgök, inkabb vonszolom magam..
2013. dec. 28. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a sétát! A téli időszakokat én is nehezen viselem,de ha mindennap vagyok szabad levegőn sokkal könnyebb.
2013. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!