Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mitől lehetek ennyire...

Vajon mitől lehetek ennyire "kiszáradva"?

Figyelt kérdés
Iszonyú száraz a bőröm, a hajam, a szám rettenetesen, és a krémek se használnak. Ha meg sokat iszom csak annyi történik hogy kb. rögtön átmegy rajtam, mintha nem tudná megkötni a szervezetem a vizet. Nem csak most, ez már egy régi probléma nálam. Valakinek van valami ötlete, mihez lehetne ezzel kezdeni?
2014. jan. 2. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy alulműködés ?
2014. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haj és körömszárazság lehet b vitamin hiány.
2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inkább az étkezéseden változtatni. Sokkal többet érsz el vele, mintha magadba erőltetnél napi 3-4 liter vizet.
2014. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Csináltak labort (ás miatt) és kiderült, hogy valami pajzsmrigyhormonból kicsivel kevesebb van, de a doki azt mondta, nem kel foglalkozni vele, az ultrahangon normális volt a pajzsmirigyem.


Harmadik:Milyen változtatásra gondolsz?

2014. jan. 2. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, próbálj meg olyan ételeket enni, amibe több vitamin és ásványi anyag van (zöldség, gyümölcs). Ha az embernek a hajával, körmével és bőrével vannak problémák, az mindig arra utal, hogy valamilyen hiány van a szervezetben. A megfelelő táplálkozás a pajzsmirigy alul működésre is jó hatással lehet, egyél olyan kajákat, amelyek jódot tartalmaznak.
2014. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire kedveled a sós ételeket?Nem csak a fizet pótold, hanem a jó minőségű konyhasót is.Parajdi ,Himalaya pl.
2014. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ismét.

Húst nem eszek egyáltlán (néha halat) ellenben sok-sok gyümölcsöt-zöldséget. A hús hiánya pl okozhat bajt? (Egyszerűen felfordul a gyomrom még a szagától is)

Állítólag kicsit sótlanul főzök, de én úgy szeretem..

2014. jan. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!