Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lehetek gyakran faradt?

Mitol lehetek gyakran faradt?

Figyelt kérdés
Naponta 8-9 orat vagy tobbet alszok de meg igy is faradt vagyok. Nem sportolok meg semmi farasztot nem csinalok. Regen a hst ora boven eleg volt de manapsag nem. Mitol lehet ez? 18/f
2013. okt. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cukorbetegség egyik kísérőjelensége. Ez nem jelenti, hogy az vagy, más oka is lehet.

Azon kívül, hogy nem mozogsz, fáradékony vagy, a következők közül egyebet is tapasztalsz?

éjszaka több alkalommal is pisilned kell

gyakran vagy szomjas, sokat vizelsz

eleget eszel, mégis fogysz

túlsúlyos vagy

sok kenyérfélét, tésztát, süteményt eszel, kevés zöldséget, gyülölcsöt

2013. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

látásodon nem érzed, hogy romlott?

szemed, hátad nem szokott viszketni?

2013. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokat iszok de nem feltetlen vagyok szomjas csak iszok. Vizelni is naponta kb 5szor jarok. Etkezesem rendszertelem nagyresze csokik meg kenyerfelelek. Nem eszek zoldseget. A testalakazom atlagos. Szemem szerintem nem romlott. Es eleg gyakran megszedulok
2013. okt. 2. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, keresd fel a családorvosod, s mond el ezeket.
2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerinted?? Mire utal??
2013. okt. 2. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem csinálsz fárasztó dolgokat, lehetsz fáradt. Lehet, hogy épp emiatt vagy fáradt. El lehetsz punnyadva, ha elkezdenél sportolni, rendszeresen, szerintem megszűnne ez a fáradtság.
2013. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!