Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rexetint írtak fel nekem, de...

Rexetint írtak fel nekem, de nem merem szedni a mellékhatások miatt. Van-e valami gyengébb gyógyszer vagy egyéb megoldás amitől jobban lehetek?

Figyelt kérdés
Pánikbetegséget diagnosztizáltak nálam és felírtak egy rexetin nevű gyógyszert.Elolvastam a mellékhatásokat és olyan borzalmas dolgokat írtak,hogy eldöntöttem,hogy én ezt nem fogom beszedni.Nem szeretnék függeni semmilyen gyógyszertől.Viszont a pánikbetegségem nem javul semmitől,ezért érdekelne bármi amitől jobban lehetek!

2013. nov. 15. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
NE OLVASD! A lányom 1 hónapja esett át ezen,amin te. Ó sem akarta szedni,de több orvos is megnyugtatta,hogy a mellékhatások nagyon-nagyon ritkán jelentkeznek és ha észre vesz valamit rögtön abbahagyhatja,a betegsége miatt pedig szükség lenne rá. Végül is kipróbálta,már 3 hete szedi,de semmi gondja nincs vele. Az első pár nap fáradékonyabb volt,de hozzászokott és most már ez sem áll fenn.
2013. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsokra annyi mellékhatást írnak, amennyi ráfér a papírra. A sok buta beteg, meg magára veszi, pedig csak a gyógyszergyártó menti a bőrét. Neked a szakorvosod vizsgálat után írta fel a Rexetint, holott ő is tudja a mellékhatásait. Nézd! Ha nem akarod, ne szedd be. Később, amikor már sokkal roszabb állapotban leszel, mint amiben most vagy, még a lósz@rt is bevennéd, csak írná már fel valaki. De akkorras már nem Rexetint fognak felírni, hanem egy erősebb gyógyszert, mert akkorra már az kell. Te választasz.
2013. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem szedhetsz mást, csak amit a szakorvosod felírt. Ez nem italbolt, hogy azt kérhetsz, amit akarsz. Vagy szeded, amit felírt az orvos, és esélyed van a gyógyulásra, vagy nyálcsorgató ütődöttként végzed...
2013. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én is szedem,de semmi bajom azóta :) Rendes életet élek,úgy mind bárki más.Pánikrohamok nélkül :)

Nyugodtan szedd csak,mert ha nem szeded,nagyobb bajt csinálsz!Tapasztalat :(.Szedd,amit a doki írt. :)

2014. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!