Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet ez a furcsa szédülés?

Miért lehet ez a furcsa szédülés?

Figyelt kérdés

Na szögezzük le ,hogy generizált szorongó vagyok, úgyhogy majdnem biztos ,hogy ez okozza. Volt már hogy szédültem de emellett okozott már cifrább dolgokat is.

Na szóval. Az van ,hogy úgy kezdődött ,hogy lefeküdtem aludni és egyre rosszabb lett. Letettem a fejem a párnára és ilyen hullámokban csapott meg a szédülés és fel kellett kapnom a fejem mindig. Aztán egyre szarabb lett , kb hajnali 7ig forgolódtam. Azóta rettegek az alvástól sőt napközbe is félek hogy előjön. Sőt elő is szokott. Mivel más panaszom nincs mellette ezért lehetséges ,hogy ez megint a szorongás csak egy durvább változat :(

Viszont lehet ,hogy valami fülbetegség vagy kitudja. Gyakran cseng is a fülem (nem naponta de azért szokott) meg ilyenkor mintha túlnyomás lenne a fülemben. Meg nem a szokott szédülés ez hanem mintha lökködnének :S

Olvasgattam neten mi lehet de nem tudom magam diagnszotizálni. Nem hiszem ,hogy például vérnyomás gond okozna ilyen durva szédülést.


2014. jan. 4. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A vérnyomás kiugrás olyan szédülést tud okozni, mintha más dimenzióban lennél ! Félelmetes, eggyé válsz a konyhapulttal miközben kapaszkodsz belé. Ezt átéltem.

Mind a magas mind az alacsony vérnyomás tud szédülést okozni.

2014. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!