Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az időváltozástól van ez vagy...

Az időváltozástól van ez vagy valami más? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok a munkám nem stresszes nem agyonhajszolós. nem élek egészségtelenül mégis sokszor annyira gyengének érzem magam, hogy alig bírok állni otthon és munkában egyaránt, aztán elkezdek szédelegni olyan érzésem van mintha elakarnék ájulni, néha a bal kezem is elkezd zsibogni.

lehet az időváltozás visel meg? tudomásom szerint nincs semmi betegségem a munkámban ülni-állni egyaránt szoktam , úgyhogy a sok állás sem lehet gond.

orvoshoz "nincs időm" elmenni, a normális válaszokat előre is köszönöm, hogy szerintetek ez mitől lehet?



2013. aug. 26. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az időjárástól egyértelműen lehet. Amikor nagyon erős frontok vannak ( mint pl idén) nekem is meggyűlt vele a bajom.. Hidegfront érkezésekor a megszokottnál én is fáradtabb, gyengébb vagyok.. még felállni is sokszor nehezemre esik. Emelett számtalan dolog jöhet még szóba annál, aki frontérzékeny. Nekem van, hogy erősen görcsöl a hasam, vagy begörcsöl a kezem stb.. ezek mind ilyenkor vannak.
2013. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szédülés és a bal kéz zsibbadása miatt írok. Nekem ugyanez volt, elmentem két orvoshoz is, mindkettő azt mondta, hogy meszesedik a nyaki csigolyám és nyom valami ideget, ami ezt váltja ki. Néha hetekig teljesen jól vagyok, néha pedig egyik pillanatról a másikra iszonyúan elkezdek szédülni. Bár ülő munkát végzek, minden nap sportolok és egészségesen étkezem, sőt, nem dohányzom, nem kávézom és nem iszok alkoholt sem.

Esetleg a vérnyomásoddal lehet még gond, nekem ha ingadozik, akkor sokkal erősebb a szédülés!


32/N

2013. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, frontérzékeny vagyok egyébként én is :) de az időváltozások előtt csak a fejem fájt általában nem ilyen furán éreztem magam. cukrom, vérnyomásom és a testsúlyom is teljesen rendben remélem nem lesz semmi gáz még egyszer köszi a válaszokat :)
2013. aug. 26. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!