Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek, hónapok óta nagyon...

Hetek, hónapok óta nagyon rosszul alszom. Kialvatlan vagyok éjszaka többször fölkelek és nem tudok visszaaludni. Sok mindent próbáltam már, de nem használ semmi. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Tudtok jó szereket, ami jó az alvásra?
2014. jan. 5. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, és elemztem magamat. Sokkal több édességet eszek, főleg esténként olyan ételeket, amit nem is kéne, süti, csoki, hogy fogyjon a karácsonyi maradék. De ma is rémálmaim voltak éjszaka, így elhatároztam, hogy befejeztem. Délután ne egyél szénhidrátot, édességet, és vegyél be B vitmain komplexumot, sokkal jobb lesz, meglátod.
2014. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen problémáim, s amikor rendszeresen futni kezdtem, hamar elmúltak. Nekem szerek nem segítettek, csak a mozgás. Szerintem próbáld meg.
2014. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van. Most. De talán elmúlik az élmúlt napokban 5 max 6-7 órákat aludtam
2015. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!