Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet megoldás a hüvelygomb...

Mi lehet megoldás a hüvelygombára? A Canestent már próbáltam, attól valami jobb megoldás, esetleg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásztól kérdezz esetleg!!! amúgy van ez a fertőtlenítő betadine kúp! az nagyon jó de azt is csak orvos írhatja fel!
2009. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
irass fel mikogal hüvelykúpot és kenőcsöt, attól 3-5 nap alatt elmúlik.
2009. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de a Betadine recept nélküli!!
2009. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pevaryl G hüvelykúp, ami a canestennél ezerszer hatásosabb és vény nélküli!!! Ha nem múlik el tőle, irány orvos. Lehet nem gomba, hanem valami vírus, vagy baktérium!
2009. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A canesten csak ideiglenes megoldás. Csak a baktériumokat öli meg de más kórokozót nem pusztít el. Nekem azt mondta a nőgyógyászom hogy akkor jó ha gyorsan nem tudsz orvoshoz menni, de utána mindenképp kell.
2009. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

gondolom ez attól is függ, h milyen fajta gomba. ami az egyikre jó, az a másikra nem, ezért kell orvoshoz menni.

nekem pl folymatosan visszatér, mindig csak napokra múlik el, bármit használok.

2009. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a grapfruit mag olaj vált be leginkább.vírus, baktérium és gomba ölő hatása van. napi 15-20 cseppet kell belőle inni.drogériában is meg tudod venni.
2009. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd ha kimentek a férfiak, válaszolok.
2009. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyél teafaolajat,az nagyon jó gombaölő(kb 1 ezres a DM-ben) vagy pedig rózsamézet(300 Ft egy üveggel a patikában)Csepegtesd vattára és kend be magad.Találsz a neten adagolási útmutatót,ha beírod a keresőbe..
2009. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14.57es Nekem is sokáig visszajött, kb egy éven keresztül. Még fogamzásgátlót is váltottam, mert az is hajlamosít. Pedig sokáig nem volt akció és az akkori párom is kezelte magát... Amikor vége lett a kapcsolatomnak a gomba is elmúlt.
2009. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!