Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Időnként úgy fáj a végbelem,...

Időnként úgy fáj a végbelem, hgy mozdulni sem bírok, mi lehet ez? 20/l

Figyelt kérdés

Pontosabban nem tudom, mim fáj... Olyan érzésem van, mintha kb. beledugtak volna valamit a hátsómba, és feszítené, rettenetesen fáj. (mielőtt valaki vicces kedvében lenne: nem történt ilyen). Sokszor jobb oldalon alul fáj a hasam is, nem tudom összefügg-e. Régebben volt egy petefészek cisztám, ami állítólag már eltűnt, de mégis fáj, tehát nem ahhoz lehet köze.

Ha felizgulok, akkor meg kivétel nélkül mindig előjön ez a fájdalom, nagyon erősen. Van ötlete valakinek, mi lehet ez? Orvoshoz nem akarok menni, mert már annyi nyavalyámmal mászkáltam, hogy szerintem simán hipochondernek tartana (meg a többinél se segített valami sokat....)


2014. jan. 5. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Kérd meg a barátodat, hogy miközben alszol ne piszkálja a popsidat. Magától nem fájhat.
2014. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha orvoshoz nem akarsz menni, akkor szerinted mi laikusként látatlanban hogy tudunk segíteni?
2014. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: direkt írtam, hogy nem vagyok kíváncsi az ilyen "poénos" megjegyzésekre, úgyhogy légy oly kedves máshol trollkodni, ha nem tudsz értelmesen hozzászólni.


Második: arra gondoltam, hátha volt valakinek hasonló problémája, és van ötlete, mitől lehet. Tudom hogy nem helyettesíti az orvost, de kérdezni még csak szabad.

2014. jan. 5. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Kemény és rendszertelen széklet ürítésekor előfordulhat aranyeres csomó kialakulása, azaz a végbél körüli visszerek kiboltosulása, ami valóban egy ilyen érzést ad, különösen ha benne pl. véralvadék keletkezik (ami ott helyben megrekedhet és csak nagyon lassan oldódik fel). Ha az ember bezsírozott ujjal felnyúl a végbelébe, akkor az ilyen csomó kitapintható. Öngyógyításnál szokták javasolni az ilyen csomónak ujjal való szétnyomását. Orvoshoz meg nyugodtan menj el, az Ő tanácsa mégis csak megnyugtatóbb.
2014. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Igyál naponta legalább 2x kamilla teát (ne izesítsd) és vegyél ezüstkolloidot naponta 3 teáskanállal (1 percig tartsd a szádban, öblögess, csak utána nyeld le, mert a nyálkahártyáról nagyon jól szívódik. MIndkettő gyulladás csökkentő, de azért az orvost nem hagynám ki, hátha van jó ötlete. Addig viszont ezek is hathatnak, ártani nem ártasz velük!
2014. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
2. vagyok. Természetesen szabad kérdezni, de Te kikötötted, hogy orvoshoz nem akarsz menni.
2014. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es köszi a válaszokat!
2014. jan. 5. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyémet is köszönd meg légyszi.
2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!