Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok szinte mindig...

Mitől vagyok szinte mindig fáradt?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Szinte mindig fáradt és álmos vagyok, hogy ha nem csinálok úgy komolyan semmit. De ha pl futok futópadon akkor egyáltalán nem, még jól is esik. Ha kávét iszom még fáradtabb leszek. Mitől lehet ez?
2008. júl. 15. 23:06
 1/3 anonim válasza:
100%

Üdvözlet! Én úgy vélem hogy vashiányos vagy! Pár éve én is elkezdtem ilyen fáradékony lenni ahogy írtad. El is mentem orvoshoz, ő elküldött vizelet vizsgálatra és kimutatták h vashiány. Rágótablettát adtak, kakaós, kurva finom csak olyan kakaós h 2 órával utána is barnát tudsz köpni :)

Én azt ajánlom hogy menj el orvoshoz és kérd ki a véleményét ezzel a válasszal kapcs. Csak okosan!

2008. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem a vashiány szédülésben jött ki, beszedtem egy doboz vastablettát, azóta jó a szintem, bár sok ribizliszörpöt iszok (házi feketeribizli, ami tele van vassal). Én is 22 vagyok, az utóbbi időben szintén nagyon fáradékony voltam. Másfél hónapja elkezdtem hetente 2-3 alkalommal aerobicra járni, azóta mintha kicseréltek volna. Javaslom neked is, hogy rendszeresen sportolj, és megoldja ezt a problémád.

2008. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

En is vashianyos voltam, csak pluszban meg alacsony is a vernyomasom. Valoszinuleg neked is, ezert van az, hogy ha futsz peldaul, akkor egybol felebredsz, mert picit feljebb megy a vernyomasod. Menj el dokihoz, el fog kuldeni vervetelre, es ott majd kiderul h pontosan mi is a gond.

Amugy mindkettot konnyen lehet orvosolni, vashianyt gyogyszerrel es/vagy normalis kajalassal, a vernyomasra meg a legegyszerubb a kave. Remelem tudtam segiteni.

2008. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!