Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éjjel sajnos gyakran horkolok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel sajnos gyakran horkolok. Amikor fáradt vagyok, szinte mindig, de máskor is volt már rá példa. Engem nagyon zavar, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, és ő elég éber alvó, többször is felébred éjjel, reggel pedig van, amikor megjegyzi, hogy horkoltam. Azt mondja, őt nem zavarja, szerintem nem vészes, és hogy ő így is tud mellettem aludni, de engem akkor sem hagy nyugodni a dolog... :S


Nem tudom, mit tehetnék ellene. Édesanyám szerint nagy az orrmandulám, sajnos így örököltem. Lehet benne valami, mert édesapám is horkol, de egy férfinál azért mégis más... Szerintem nagyon kiábrándító, ha egy lány horkol, én személy szerint nagyon nem tartom nőies dolognak, éppen ezért szeretnék tenni ellene valamit.

De mit tudok csinálni? Hogy szüntethetném meg?


Csak normális válaszokat, kérlek. Így is eléggé el vagyok keseredve, nincs szükségem oltogatásokra. Előre is nagyon köszönöm, aki emberséges módon válaszol.


20L


2011. jún. 1. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint a barátom szerint nem vészes. Szerintem az. Engem zavar, ő állítása szerint simán el tud mellettem aludni így is...
2011. jún. 1. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet az orrmandulád miatt, vetesd ki, nem egy olyan fájdalmas műtét, nekem is kivették, kicsikoromban én is horkoltam tőle rendesen.

Esetleg még akkor szoktak nagyon horkolni ha az illető orrsövényferdüléses, valakitől ezt hallottam. De egy orvos biztos több mindent tud mondani ez ügyben, meg hogy mit tehetsz ellene, mint mi. Amúgy szerintem nem olyan gáz, ha egy lány horkol, megesik a legjobbakkal is, nincs miért szégyenkezned.

20L

2011. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez a helyzet, az én barátomat se zavarja, sőt azt mondja ha nem alszom vele, és nem horkolok mellette akkor már nem is alszik olyan jól:) szóval ő normálisan kezeli, csak mi problémázunk rajta szerintem:S engem is nagyon zavar. 19/L
2011. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyárra tervezem, hogy kivetetjük az orrmandulámat, de attól tényleg javulni fog a helyzet?

Az is eszembe jutott már, hogy talán más az oka... Még a gimiben eltört az orrom, nem maradt nyoma, legalább is látható biztos nem, de lehet, hogy az orrsövényemmel nincs minden rendben?

De igazából kicsi korom óta horkolok, már gyerekként is gyakran előfordult, viszont csak azóta zavar ennyire, amióta tudom, hogy a párom azt hallgatja éjjel, ahogy trombitálok... :/

2011. jún. 1. 18:26
 5/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Nagyon aranyos a barátod, akkor ezek szerint tényleg jól kezeli, és lehet, hogy valóban csak mi problémázunk ezen ennyit. Az én barátom mindig azt mondogatja, hogy nem is horkolok, hanem dorombolok (mert amúgy Cicának becéz), és hogy őt egyáltalán nem zavarja. :) De engem attól még bosszant a dolog... :S
2011. jún. 1. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

1. te menj dokihoz, nézesd meg magad

2. A barátod vegyen füldugót, akkor nem fog felébredni (gyógyszertárban kb. 70 forint)

3. én sem tartom nőies dolognak, zavarna, ha horkolnék, de ha egy pár szereti egymást, ez nem állhat közéjük. ha ne adja Isten, emiatt hagyna el, akkor ennyit is ért a egész....

Viszont dokihoz mindenképp menj el!


23,L

2011. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!