Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett? Olyan négy...

Mi történhetett? Olyan négy napja egyszerűen nem tudok aludni. Ha mégis sikerül a hajnali órákban elaludnom, akkor rémálmom van.

Figyelt kérdés
Egy éjszaka 3x is felriadtam, olyan rosszakat álmodtam (pl. hogy kiugrok az ablakon mert annyira félek valamitől). Ha éppen nem alszok, akkor meg nagyon rossz előérzetem van. Ilyen sosem szokott velem történni, ezért nem értem most mi van. Azóta van ez mióta az íróasztalom helyére egy kisebb szekrény került, de nem hiszem hogy ez van a dologban. Most állok a karrierválasztás előtt, februárig kell dönteni, hova adom be a jelentkezést, de még nem tudom. Bár nem is nagyon szoktam rajta gondolkdni. Lehet, hogy valami ilyen tudatalatti dologról van szó? Ez így nagyon rossz!:(
2009. nov. 30. 11:00
 1/4 A kérdező kommentje:
nem emlékszek olyanra hogy valami sokkos dolog történt volna velem
2009. nov. 30. 11:11
 2/4 anonim válasza:

Ez nekem valahogy a managger-betegségre hasonlít.

Lehetségse hogy ez segít [link]

2009. dec. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Szerintem este igyál meg egy üveg sört lefekvés előtt, egy kis üveges is elég, nekem segített. Állítólag a komló nagyon jó ilyesmire. Van olyan tea is, amely tartalmaz komlót, azt is megpróbálhatod.
2009. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is pár napja:( egyszerűen nem tok aludni, állandóan rossz előérzetem van, félek, aggódom , és nem tom miért, mitől. Már vagy 3 napja alig aludtam vmit, este simán eltok aludni aztán éjjel állandóan felébredek és nem tok visszaaludni:S
2009. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!