Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek, hogy agydaganat!?...

Félek, hogy agydaganat!? Részletek lennt!

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja kezdődött,az a fura érzés mintha elakarnák szédülni,de sosem szédültem el és csak pillanatokig tartott!Fájt a fejem néha és csak picit ami gyakran elmúlt és előjött!Ez a szédülés érzetet a héten egyáltalán nem éreztem most picit megint! Ami legjobban aggaszt,hogy bizsereg a talpamon egy ponton a bőr! Néha az egyik ujjhegyemen is,de ott csak picit és pillanatokra!Hol egyik hol másik oldalt! Az idegek is remegnek a testemben! Nagyon félek.Nem akarok meghalni.. Nagyon stresszes is vagyok mostanában! A véremben és a vizeletemben nincs semmi baj! 18éves vagyok
2009. nov. 30. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
csak a stressz
2009. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy itt távdiagnózist tudunk felállítani? Ha úgy érzed, hogy valami nem stimmel, akkor vizsgáltasd ki magad.
2009. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ez az egész csak a dejedben van,mint például az agydaganat is. egyébként ez csak a stressztől van ,velem is így van márpedig semmi nicns a fejemben :D (még agy sem) de ha anyira félsz menny orvoshoz
2009. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

eddig is feltetted ezt a kérdést párszor nem ? :)

nincs semmi baj, csak beképzeled magadnak

de menj el orvoshoz és ő megfog nyugtatni :)

2009. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondok erre valamit:


20 éves lány vagyok. Egyszer kaptam egy oltást, amint kiléptem a rendelőből rosszúl lettem, minden elsötétült.


Évekig nem volt semmi gond. Gimis koromban nagyon sűrven fájt a fejem, de őrülten, ordítani tudtam volna. Elmentem orvoshoz, megnézte nem vagyok-e vérszegény , nem voltam az. Elküldtek szemészhez, hátha azért van, semmit nem talált.


Aztán lassan elmúlt. Most 2 évvel az érettségim után megint előjött. Őrülten fáj a fejem, egyre gyakrabban. Korábban 1 szem Rubofen hatott, már nem, már minimum 2 kell belőle. Valamint új tünetként jött, hogy oltári álmosság kap el, aludnom kell, és ilyenkor akár 5-6 órát is alszom.


Nem tudom mitől van, nem merek komolyabb vizsgálatra menni. Apámnak volt egy daganat a fejében.

Én már úgyis utálom az életem, nekem tök mindegy, sőt, örülnék a halálnak, de te menj orvoshoz!

2009. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stressz miatti szorongás. Kezdenek jönni a fizikai tünetek.
2009. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia

1 : a szédüléses verzióra először is próba hogy tényleg kell reggelizni (pl.:Vércukor szint) ha azon túl vagy a megfelelő mennyiségű folyadék bevitel (pl.:vérnyomás)


2 Probálj meg valamennyi időt sportra is szakítani (bizsergés=esetleges rossz vérkeringés)Tudom-tudom sablonos ...de igaz és ha ezeket rendesen "elvégzed "mindjárt javul a közérzeted és és a stressz szinted is ugy mond optimális lesz ..

3 a legfontosabb :soha soha ne képzelj és ne is félj semmilyen betegségtől mert romboló hatással van az egész lényedre (ja és nem Kozsó-nak hívnak :D )

de ha úgy érzed menj el orvoshoz még is csak szakember

2009. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a gimis sztorit író vagyok ismét:


A vérbizsergés nálam is volt és van, de már ritkábban. Arra rájöttem, hogy stressztől van, valamint rengeteg kólát és energia italt fogyasztottam, ami nyugtalanná, idegessé tett.


Mellőzd az ilyesmit!

2009. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!