Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felsőlégúti gyulladásom volt...

Felsőlégúti gyulladásom volt (nátha. ), végigszedtem egy antibiotikumot, jobb, de még szar, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kedden vizsgáztam, ami előtt 10 percet sikerült "aludnom". Tehát végülis 16 óra fentlét után mentem el vizsgázni, majd még mászkálnom kellett ide-oda 8 órát, azután kerültem csak ágyba. Azt hiszem itt sikerült teljesen visszaesnem, bár az orr-szem-száj mindenhonnan folyós dolog nem jött vissza, de az orrom éjszaka bedugul, aludni nem tudok, étvágyam nincs, állandóan fáradt vagyok, és néha "beszédülök".

Mi lehet a baj? Sajnos dokihoz nem tudok menni, ügyeletre pedig nem akarok. Ötlet?


2014. jan. 11. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam. Egy reggel iszonyú fájdalomra ébredtem és nem kaptam levegőt... most tüdőgyulladással fekszem.

Szerintem mégiscsak menj el az ügyeletre.

2014. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!