Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

A problémáim listája elég hosszú, megpróbálok mindent leírni.

19 éves vagyok, de kb. 40-nek érzem magam. Fele olyan energikus sem vagyok mint a korombeliek, állandóan fáj a fejem, ez nem éles, nem nagy fájdalom, tompa, kicsit talán szédülök is és a mentális képességeim komolyan mondom sokkal rosszabbak mint 8-10 évvel ez előtt. Ez az a fejfájás elég gyakori, alig bírok gondolkodni, tanulni. Viszonylag sokat eszem, de még is olyan gyengének érzem magam. Nem érzem magam jól a bőrömben, bulizni nem szoktam járni mert állandóan fáradt vagyok. Otthon kell maradnom, mert ha nem alszom ki magam egy hétvégén akkor a következő hét még borzalmasabb lesz mint normál esetben. Nem értem miért vagyok ilyen fáradékony, miért ilyen nagy az alvásigényem és miért vagyok ilyen kedvtelen. Ezt utálom magamban. Suliban is megállás nélkül ásítozom, órákon alig tudok koncentrálni, legtöbbször csak alszok. Nem értem mi történt velem, régebben egészen jól járt az agyam, ezt nehéz elmagyarázni, de régebben sokkal jobb volt a logikám.

Mások iskola után edzeni mennek vagy mászkálni a városba, én is szeretnék ilyen lenni, de nekem haza kell mennem aludni vagy csak pihenni a tv előtt.

Most csak ennyi jut az eszembe.



2014. jan. 11. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kivizsgáltatni magad.
2014. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utána kéne nézni,hogy nincs-e vérszegénységed, és a pajzsmirigyed állapotának is. A vérnyomásodat szoktad mérni? Nem alacsony? Menj el a háziorvosodhoz,kérj labor beutalót szérum vassal és TSH -val.
2014. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vérnyomással nincsen baj, legalábbis amikor jogsihoz kellett igazolás akkor megmérték és jó volt.

Azt elfelejtettem, hogy szerintem elég sok vizet iszom mégis állandóan szomjasnak érzem magam.

2014. jan. 11. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor méresd meg a cukrodat is.
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!