Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Enyhe szédülés szerű állapot, inkább olyan tompaságnak mondanám. Szinte egész nap émelygek (nem hánytam). Fejem nem fáj. Sokszor gyengének is érzem magam. Teljesen bepánikoltam, h agydaganatom van. Voltam a háziorvosnál, aki megmérte a vérnyomásomat, meg gyakorlatokat végeztetett - , azt mondta, h szerinte ez 99% idegi kimerültség. De alszok eleget, nem vagyok ideges, nem hiszem, h ez lenne a háttérben. Nagyon félek, h vmi komoly bajom van. :(
2014. jan. 5. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy vérvétel nem ártana.

Lehet vashiány.

2014. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel és iszol? megvan a napi 2liter folyadék? amúgy én is most voltam ilyen én elkezdtem szedni egy multivitamint ki vagyok cserélődve. de a vasat érdemes megnézetni ahogy előttem is írták.
2014. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Enni eszek, de inni nem igazán. :(

Lehet tényleg ez is a baj.

Köszi a válaszokat, többet fogok inni és szedek vmi vitamint.

2014. jan. 5. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok supradyt ajánlom. a folyadék hiány miatt is lehetsz ilyen. jobbulást
2014. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp csináltass egy laborvizsgálatot, mert abból kiderül, hogy fizikai problémáról van e szó egyáltalán (az is lehet, hogy lelki). Ott kiderül, van e vashiányod stb... ha teljesen egészséges vagy, akkor is tudom ajánlani, hogy reggel vegyél be 500-1000 mg C vitamint, de akár délután is. A Bérest tudnám ajánlani, engem az dob fel (több fajtát is kipróbáltam).
2014. jan. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!