Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon durva élményben volt részem!

Figyelt kérdés

Elég durva dolgot álmodtam. Leírom nektek hátha meg tudja fejteni valaki. Tehát azt álmodtam hogy van nálam egy hőmérő. Na most azt elkezdtem beledugni a végbelembe és egyre kellemesebb érzés volt. Végül véletlenül túl hosszan dugtam bele és bennt maradt. Ezzel nem törődtem egy darabig, aztán eszembe jutott hogy ott van a hőmérőben a higany és ha eltörik a hőmérő, akkor károsítani fog belül a benne lévő higany. Szóltam szüleimnek és elmentünk kórházba, ott kivették, de kérdezte mindenki miért dugdostam magamnak fel a hőmérőt, erre azt hazudtam hogy lázasnak éreztem magam és ott mértem meg a testem hőmérsékletét!


Válaszotokat előre is köszönöm egy 21 éves srác!


2014. jan. 12. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel Freud szerint (is) az álmokban a mindennapi történések bizonyos elemei ill. a vágyak szinte szabad kombinálódása történik meg helyi, időbeli és egyéb korlátok nélkül, ezért feltehetően ilyenre vezethető vissza ez az álom.
2014. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt most magyarul is légyszíí ;)
2014. jan. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!