Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a vízben...

Azt álmodtam, hogy a vízben vagyok és próbálok a felszínre úszni, hogy levegőt kapjak mi ez? (nagyon durva többi lent)

Figyelt kérdés
és álmomban úsztam az ágyamban és csukva tartottam a szám majd mikor az összes levegőm elfogyott felébredtem arra, hogy levegő után kapkodozok és a kezem elfáradt az úszástól, mennyire gáz ez? 15F

2012. okt. 28. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Úsztál az ágyadban? Ez azt jelenti, hogy egy Atlantiszi fényjáró vagy.
2012. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, hanem teljesen normális. Sokféle igen realisztikus vagy éppen különös-furcsa álom létezik, örülj neki, hogy az idegsejtek az agyadban működnek és kreatívkodnak. :)

Én mindig le szoktam írni ébredés után, hogy mit álmodtam, amennyire emlékszem belőle, azt gyorsan lejegyzem, mert tök jó dolog rendszerezni, később elolvasni, esetleg felhasználni novellához stb.


Ha szerinted gáz, hogy a saját kapálózásodra ébredtél, akkor tessék, megosztom veled két álmomat, LOL. Csak hogy ne érezd magad egyedül. XDXDXD

- egy nagyon csinos, szép lánnyal beszélgettem, de úgy, hogy az volt a benyomásom, hogy a siketnémák jelbeszédét használva (mondanom sem kell, nem ismerem a jelbeszédet, sosem tanultam stb. XD) kommunikálunk. aztán szeretkeztünk és egyre hidegebb lett az a helyiség, ahol voltunk. arra ébredtem fel, hogy az ágy szélét, a lakkozott fadeszka csupa nyál, azt nyalogatom, illetve valóban lerúgtam magamról a takarót és a ruhákat, azért fáztam. XD

- másik esetben zavartan nézegettem az egyik kézfejemet, mert a kis- és gyűrűsujjam egy alvadt véres-gennyes csonk volt, úgy nézett ki, hogy valaki eltörte, átment rajta, levágta és próbált gyógyulni, de inkább elfertőződött. tompán fájt, aztán úgy, mintha kificamodott volna. gyógyszerszagot éreztem, olyasmit, mint a gyógyszertárban vagy a fogorvosi rendelőkben, és alig kaptam levegőt, egyre nehezebben. arra ébredtem, hogy hason fekszem, arccal a párnában, azért nem kapok levegőt, a kezeim pedig egymást keresztezik, rajta fekszem, összenyomorítottam és elzsibbadt teljesen és fáj. XD


Na?

Szóval az álmok nem gázak, tök normális. Így védekezett a tested, így tudtál nyugodtan aludni tovább, hogy az agyad kitalált valami körítést.

Ugyanez van, amikor pl. vihar idején a mennydörgést, égzengést pl. guruló hordónak állítja be a fejed, nehogy felébredj és ne tudj aludni. XD

2012. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
érdekes történetek van benne valami,hogy a hang alapján álmodunk. Én amúgy arra értettem,hogy gáz hogy miközben álmodok nem veszek levegőt és kapálódzok a kezemmel de akkor nem gáz remélem olyan nem történik majd,hogy nem veszek levegőt mert azthiszem,hogy az űrben vagyok pl. és megfulladok és többé nem ébredek fel... Szted ilyen megtörténhet?
2012. okt. 28. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a tudatalattid akarja felszínre juttatni azt, hogy kicsit vegyél vissza valamiből, mert túlhajszolod magad.

Bizonytalan vagy sok dologban magadat illetően.

Keress meg privátban!

2012. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy belehalnál valamelyik álmodba. :/

Sőt, ha olyat álmodsz, hogy meghalsz, az is valami védekezés, kicsit kikapcsol a tested, de semmi gond.

Ne parázz rá. Fölösleges.

Abban igaza lehet az utóbbi válaszolónak, hogy a tudatalattidról is szól(hat) ez az egész. Álmodni kicsit olyan, mint valamilyen pszichoaktív szert fogyasztani - másképp viselkednek az idegsejtek, máshogy kötik össze a dolgokat, sok önkéntelen-tudatalatti emlék, benyomás, érzés szabadul fel és szabadul el.


(Pár éve azt álmodtam, hogy fejbe lőttek és meghaltam, és se világosság, se sötétség, csak maga a minden-semmiben vagyok, csak létezem, nem is lebegés ez, csak létezés-nemlétezés, különös állapot. Utólag húgom elmagyarázta, hogy izomból bevágtam a fejemet a falba és feltehetőleg kicsit beájultam alvás közben. De semmi bajom nem lett.)

2012. okt. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én ugyanezt álmodtam 2 éve. Elég rémisztő volt..
2012. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] én mindig innen nézem hogy mit jelenthet egy-egy álmom :) általában beválik :)
2012. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!