Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon durva álom volt:O...

Ez nagyon durva álom volt:O Szerintetek miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

A multkor azt álmodtam h délután 1kor felhívott nővérem es találkozi akart este 8kor velem. nagyon örültem almomba h talalkozni akar velem nemtom miert.Aztan este háromnegyed nyolckor apu monta h menjek ki elé az uccába. felkaptam a kabátot es mentem elébe. Megyek ki a kapun aztan az uccaba sietek es 1 több méteres fekete füst jött felém és félelmetes torz hangot hallottam . Jol beszartam aztan szalattam vissza a kapuhoz a füst meg jött utánam , mar a hatam mögött éreztem aztan pont beértem a házba es ott elkapott..Az egész füst beletódult a testembe a számon keresztül,aztan a földre estem,elkezdtem rángatózni vagy mi es olyan volt mintha elajultam volna. És éreztem h irányítják a testem én meg nagyon erősen küzdtem ellene. es felalltam a padlorol es belenéztem a tükörbe s lattam h vàltakozik a szemem szine : fehér,fekete az egész,sárga piros. 7démon volt bennem meg valami jel volt belevésve a tenyerembe,mintha belesütötték volna. Meg nemtudom miért de álmomban lucifer nevét számolgattam az ujjaimon ami 7 betűből áll. És ennyi ,itt megszakadt az álom(felkeltem)


Reggel megszámoltam lucifer neve hány betűből áll és tényleg 7:O jol meg is ilyedtem mar felek a sötétbe mászkálni v hazajönni valahonnan . félek h bekövetkezik :/ Szerintetek ezt most miért álmodtam? Horrort nem nézek


2013. jan. 25. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont olyan mintha az odaát című sorozatból idéztél volna.
2013. jan. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

nemtudom miert almodtad ezt de ha ez tenyleg igaz akkor orulj hogy ilyen a kepzeloerod,mert en is orulnek neki.

ha ilyen jo reszletesen tudod vegigalmodni az almaidat az szerencses dolog.

2013. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj , én is mindig valami forgatókönyvbe valót álmodom (én se nézek horrort) , de néha olyanokat álmodom,hogy ó jajj.... :DD
2013. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Elluin válasza:
Szerintem ne parázz , bár könnyű ezt mondani,de próbálj meg nyugodt maradni, az talán a legjobb... Ha igyekszel nem ezen a agyalni,szerintem kevesebb az esélye annak hogy bevonzod a rossz dolgokat... :)
2013. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, csak fekete-fehérben szoktunk álmodni...
2013. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
túl sok filmet nézel te...
2013. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fu köszi a valaszokat , mar valamennyire megnyugodtam am mindig szoktam ilyen hülyeségeket álmodni csak olyan élethű volt , kosziii :))))
2013. jan. 25. 15:00
 8/9 anonim válasza:
szerintem álmodj inkább arról, hogy egyszer megtanulsz helyesen írni..
2013. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudok helyesen írni ,de siettem az írással ,ugyhogy lehetett benne 1-2 helytelen szó.
2013. febr. 4. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!