Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szétmegy a fejem. Nagyon fáj....

Szétmegy a fejem. Nagyon fáj. Mit vegyek be?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van itthon gyógyszer...
2009. dec. 1. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Advilt szoktam. De ha nincs otthon, akkor borogasd, hideg vizes törcsit rakj rá, feküdj le, próbáld elterelni a gondolataidat, esetleg próbálj meg elaludni (tudom, nehéz..nekem sem szokott menni). vagy masszírozd a halántékodat, ne gépezz, ne tévézz, ne erőltesd meg:)

jobbulást!!

2009. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

a csukló masszírozása az ütőér felett finom körkörös mozdulatokkal nekem mindig segít! egy természetgyógyász mutatta a módszert. szerintem érdemes kipróbálni. és természetesen pihenés fontos

2009. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mérd meg a vérnyomásod, lehet az miatt fáj.

egy ismerősöm a fejfájásra mindíg fekete kv-t ivott cukor nélkül citromlével. ez mindíg segített neki!! nem finom de állítólag hatásos!

2009. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két módszer van, nekem is gyakran van migrénem:


1. egyél valami erősen cukrosat, lehet a leesett cukor miatt is, és feküdj le egy csendes sötét szobába 1-2 órára.



2. 2 db Rubofen bevétele, az mondig azonnal hat.



Jobbulást!

2009. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Még valami:


Ha nem vagy egyedül, kérd meg a család valamelyik tagját, hogy hátul a tarkódat erősen maszirozza át. Vagy elől a halánték két oldalát, az is jó. Kellemesen csökkenti.

2009. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igyál sok folyadékot
2009. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Egyedül vagyok a babámmal itthon, ő már alszik, igy még ügyeletes patikába sem tudok elmenni valami gyógyszerért. Nem is baj, ha e nélkül is el tudom mulasztani a fájdalmat.

Szerintem igy sorban próbálok ki mindent és ki is kapcsolom a gépet!

Jóéjt és köszönöm.

2009. dec. 1. 21:17
 8/8 anonim válasza:
egyszerű: igyál. folyadékot, lehetőleg ne alkoholt, sőt! igyál sima vizet. naponta 2 litert minimum. sokaknál bevált, mert nem tartják a megfelelő minimum folyadékbevitelt.
2009. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!