Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek a deichmannba 6 ezer...

Vegyek a deichmannba 6 ezer forintos cipőt ( ami szétmegy 2 hónap alatt ) vagy inkább egy drágább nike-t?

Figyelt kérdés
Én mondtam anyukámnak h vegyük meg a drágábbat és jobb minőségű cipőt de nem engedi . Hogyan győzhetném meg . ?
2011. aug. 24. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A márkanév sem garancia. Nekem az Adidas cipőm 6 hónapot bírt ki. Márkaboltban vettem és ott is az volt beleírva "made in thailand", a Levis farmer 3 hónap után kifakult a Sony házimozi 1 évet működött. Inkább nézz utána interneten,fórumokon vásárlói vélemények hogy melyik márkát éri meg megvenni ne dőlj be a divatos márkaneveknek.
2011. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Miért menne szét 2 hónap alatt? Semmi baj nincs a Deichmannos cipőkkel szerintem.
2011. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Deichmanba már vagy a 3. cipőmet vittem vissza. Tavaly Humanicban 14 ezerért vettünk Nike sportcipőt. Semmi baja. Pedig már másodszorra mostam ki. Gondold meg...
2011. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az enyém 1 hónap alatt ment tönkre mindjárt leesik a talpa . Airwalk .
2011. aug. 24. 12:56
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Tavaly csizma, idén balerina 1 hónap alatt, azelőtt magassarkú. Ariane. Komolyan mondom sokszor a kínaiban minőségibbet kapok, mint a Deichmanban.
2011. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

az én első deichmannos cipőm kibirt 2 évet + most is azt használom tesire,csak már kicsit meguntam,azért cseréltem le...arra nem gondoltál,hogy anyukád most nem áll úgy,hogy egy drágább cipőt megvegyen neked?

azért mert te nem akarsz 6 ezres "sz.rba" járni,még nem kellene ennyire lehúzni a deichmannt..köszipuszi (tegnap nem kevés pénzt hagytam ott két cipőért:) :*

2011. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a drágább sem biztos,hogy minőséget garantál. Nekem is ment szét adidas cipőm elég rövid idő alatt, kibírt a kínais cipőm éveket és a Deichmannos cipőim egy része rögtön szétment (azonnal kicserélték), a másik része szintén éveket bírt. Szóval ha anyukád nem áll úgy anyagilag, szerintem nyugodtan válaszd az olcsóbbat!
2011. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
nekem vannak nagyon márkás és deichmanos(humanicos,skálás,ázsia centeres...stb.) cipőim is. igazából egyikkel sincs bajom, d eáltalában tornacipőből megveszem a drágábbat, viszont a magassarkúból vagy alkalmibb cipőkből pedig a "gagyibbat"(hozzáteszem semmi baj nincs az ilyen cipőkkel ha az ember normálisan használja és rendeltetésszerűen...szóval ha az ünneplőcipődben akarsz pocsolyában ugrálni akkor ne csodálkozz ha tönkremegy...:/
2011. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Hát ja, sajnos a deichmannos cipők fosok, én eddig a Nike-ban még nem csalódtam.

De azért azt is nézd meg, anyukád hogy áll anyagilag.

2011. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Fél év garancia van rá. Ha két hónap alatt szét ment, akkor vidd vissza. Ilyen egyszerű!
2011. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!