Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A tavalyi évben kihagytam a...

A tavalyi évben kihagytam a nyaralást és rengeteget dolgoztam, sokszor hétvégén is. Lehetséges, hogy most ezért vagyok ennyire kimerült?

Figyelt kérdés
Nagyon durván kimerültnek érzem magam. Egyszerűen nem tudom elkezdeni az évet rendesen. Nem vet fel a pénz, de egy kisebb utazást meg tudnék engedni magamnak, csak most indítok be sok mindent a vállalkozásomban, úgyhogy félek bármiféle nagyobb kiadástól amit csak magamra költenék. Hagyjak mindent egy kicsit és utazzak el mondjuk két hétre?

2014. jan. 16. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, hanem halálbiztos. Ha nem pihentél, az megbosszulja magát. Drága jó Árpi bácsi - Göncz Árpád - mondta volt egyszer ezeket a nagyon-nagyon okos szavakat, egy életre megjegyeztem: "ahhoz, hogy megfeszüljünk, el kell tudni ernyedni". Ha valaki folytonos feszülésben és feszültségben él, az mindig megbosszulja magát.


Ha nincs pénzed, akkor is lehet tartalmasan pihenni, de mindenképpen pihenni KELL, mert kiégsz - már itt is vannak a jelei!


Utazz csak el két hétre, és ha nem csinálsz mást, csak reggeltől estig bámulod a tengert, vagy a folyót, az is jó. Egy a lényeg: kapcsold ki a telefont, eszedbe se jusson internetezni. A FB is megvan nélküled két hétig, ha tag vagy, és minden más felület. A pihenés akkor ér a legtöbbet, ha tényleg pihenés, nem csak annak hívjuk.

2014. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Abszolút így van! Az elemeket időnként fel kell tölteni. Az állandó feszültség nagyon kimerítő. Utána biztos, hogy sokkal jobban fog menni a munka is. Évente minimum egyszer el kell utazni legalább 1 hétre. Mindegy hogy hova csak más legyen a környezet ahol ki tudsz kapcsolni. Szállás, utazás ügyben meg írj privátban, lehet tudok segíteni, hogy kedvező feltételekkel foglalj...
2014. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!