Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hajnali 5 óráig fent vagyok...

Hajnali 5 óráig fent vagyok nem bírok aludni?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom hogy sokszor voltam fent és hajnali 5-ig vagyok általában fent 3-4 óra ébredek fel és már nagyon zavvar, hogy probáljam visszaállitani a szervezetem óráját?

2014. jan. 27. 17:58
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg hozzá szoktatni a szervezeted a normális rendhez. Feküdj le mondjuk 10 óra körül és próbáld ki úgy milyen. Először biztos kellemetlen lesz meg nehéz, de előbb utóbb majd hozzászoksz. Nálam is így van ha mondjuk olyan 11-12 körül fekszem átesek a túlpontra és nem bírok aludni. Vagy próbáld meg az alternatívákat, langyos tej este vagy speciális teák vagy vannak nyugodt alvást segítő gyógyszerek is, nem altatóra gondoltam. Ki kell ezt kísérletezni.
2014. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés Kösszi ma megprobálom! :) Van itthon orbáncfű tea is! :Citromfűvel biztos segit elaludni! :)
2014. jan. 27. 18:45
 3/7 A kérdező kommentje:
2 óra 29 és még most se alszok sajnos.
2014. jan. 28. 02:29
 4/7 anonim ***** válasza:
:( Nem könnyű elaludni, ha gépezel közben és ébren tartod magad... Amúgy tudom milyen rossz lehet, mert teljesen átszoktattad magad a kései fekvés/kései kelésre. Hétvégénként én is fent vagyok akár 5-ig is, de ilyenkor nem tudok 10-nél, fél 11-nél később felkelni./másnap meg már 10-kor álmos vagyok/ Drukkolok, hogy sikerüljön visszaállnod! :)
2014. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A rendszeresség a lényeg. Legyen napi ritmusod.


Ez alatt NEM csak azt értem, hogy mindig ugyanakkor feküdj le.

Biztosra veszem, hogy nincs napi állandó időpontod amikor reggelizel, ebédelsz, vacsorázol.

Biztosra veszem, hogy nincs állandó időpontod mikor takarítasz, mosogatsz, mosol.

Hadd kérdezzem meg, dolgozol egyáltalán, vagy apa és anya eltart?

2014. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösszi már megoldodott 2 napig mentem munkába alvás nélkül XD :D A végén már majdnem halucináltam de sikerült elaludnom! :)
2014. ápr. 13. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:

6:45 perc van és nem alszok. 3 órakor feküdtem le de nem ment. Ezért nem is erőltetem.

Miért van ez? Délután háromkor keltem fel.

Ezáltal még 16 órája vagyok fent. Még most kezdek majd fáradni, a terv az hogy délkor kelek fel :)

Át áll a szervezet, de ez egyáltalán nem egészségtelen szerintem, alszol csak nem abban az időpontban, visszatudod magad szoktatni könnyen :)

2019. aug. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!