Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok aludni hajnali...

Miért nem tudok aludni hajnali 2 után?

Figyelt kérdés
Baromi fáradt vagyok, próbálok elaludni, de nem bírok egyszerűen..nagyon rossz..már a fejem is el kezdett fájni..
2011. aug. 4. 02:01
 1/8 anonim válasza:

1.Izgatott vagy

2.Túl estél a holdponton.

3.KÁvéztál.

4.Cigiztél.

5.Ezt már neked kell tudni.

2011. aug. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát én is 22kor értem haza 12órás munka után, de nem vagyok fáradt...mondhatni inkább fitt :D
2011. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves első..sajnos el kell keserítselek a felsoroltak közül egyik sem tényezői annak, hogy nem tudok aludni..esetleg a túl estem a holdpontont tudnám ide elképzelni..Aki nem ismeri az érzést, hogy nem tudsz aludni, fogalma sincs mi ez..Én is nagyon fáradt vagyok, de minden erőlködés hiábavaló. Talán altatót kellene szedjek.
2011. aug. 4. 02:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Altatót ne szedj, mert hozzászoksz.Átmeneti állapot, majd javulni fog.Hozzáteszem, hogy nálam 4 éve tart ez az átmeneti állapot, de altatót nem vennék be.
2011. aug. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szombat óta kivagyok, pénteken keltem dél körül, jött a szombat hajnalig tartó buli és nem tudtam elaludni csak vasárnap. Azóta nem tudok aludni, ilyen reggel 10 körül szoktam csak elaludni... Egy megoldás elvileg van : Reggel 8 nál tovább TILOS aludni, mind 1 mikor fekszel le. És utána egész nap kerülni kell az ágyat, csinálj bármit csak ne aludj el. Másnap időben lefeküdni és kelni 8-kor.

Suli előtt 1 héttel én is ezt fogom csinálni, addig nincs okom délelőtt kelnem :)

2011. aug. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is gyakran kerülök ilyen helyzetbe és mondhatom borzasztó! Ezzel vallatni lehetne.4 Úgy szoktam érezni, hogy minél álmosabb vagyok, annál inkább nem tudok elaludni és beleesek ebbe a rohadt ördögi körbe. A múltkor 4 napig egyáltalán nem tudtam aludni, pedig korán reggel csörgött az óra és mentem dolgozni. A megoldás egy szem altató volt. Egy szemtől nem szokik rá az ember, viszont ki tudja aludni magát, legalábbis ezt tapasztaltam.
2011. aug. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne ülj este a gép előtt. Ennyi.


Ha msn-ezel meg hasonlók éjszakába nyúlóan, előbb utóbb átesel a holtponton és már nem tudsz elaludni. Olyankor én is kb. hajnali 1-2 óra tájban döbbenek rá, hogy már fáradt vagyok, folynak össze a betűk, de amikor ledőlök nem tudok aludni.


Leszoktam erről.


Úgy csináld, hogy még véletlenül se aludj délig. Kelj fel korán és csinálj valami programot. Barátnős tali, kirándulás, nagyilátogatás, nagytakarítás, plázatúra, akármi. Estére már rohadt álmos leszel, de ne tedd magad a gép elé.


Feküdj be korán az ágyba, indítsd el egy DVD-t vagy nézd a tévét.


Próbálj meg így elaludni.


Igyál ágyba bújás előtt citromfű vagy orbáncfű teát, ez is segíthet.

2011. aug. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Teljesen igazad van..az a baj, hogy kb este 10-ig midnen félét csinálok..aztán meg msnezek például, és jókat beszélgetek hajnalig elmenően..Szóval megpróbálok erről leszokni..:S Köszi a tanácsokat..és jó érzés, hogy nem vagyok ezzel egyedül..Illetve annyira nem jó, mert nem kellemes érzés, de hát lehet tenni ellene:)
2011. aug. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!