Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Összefügghet a környezetváltoz...

Összefügghet a környezetváltozással az állandó fejfájásom?

Figyelt kérdés

2 évig éltünk Budapesten a párommal.

Az utolsó fél évben az átlagnál rendszeresebben tapasztaltam, hogy fáj a fejem.

Tavaly ősszel Miskolcra költöztünk, és azzal meg is szűnt az állandó fejfájás.

Most 1 hete ismét Budapesten élünk és egy hete ismét szinte minden nap fáj a fejem.

Olyan tompán, a halántékomnál, illetve a szememnél.

Mi lehet az oka?



2014. jan. 31. 15:35
 1/1 anonim válasza:
Nos, az igazság, hogy ma már minden okozhatja a fejfájást. Vannak ételek amik kiváltják. A kávé ha nem iszol túl sokat még segít is, hallottam egy trükköt ha a kávéba egy-két csepp citromot csepegtetsz elmúlik a fájdalom, nem valami finom nekem nem annyira segített de valaki esküszik rá és csak ez segít neki. Akkor ha fáj a fejed először próbálj meg enni, de főleg inni vizet kapásból 1 liter víz megivása csökkenti a fájdalmat, nekem legalább is ez is segít. A lelkiállapot pedig a legvalószínűbb, nekem bármi gondom van már fáj a fejem. A fájdalomcsillapítót ha váltogatva szeded nem szoksz rá, vagy hozzá és úgy nem lesz gond. Remélem segítettem valamit. Jobbulást! :)
2014. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!