Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használ-e a Multi-tabs Immuno...

Használ-e a Multi-tabs Immuno multivitamin készítmény felsőlégúti megbetegedések megelőzésére?

Figyelt kérdés
Ismeritek a Multi-tabs Immuno (multivitamin+LGG)nevű készitményt? Bölcsödében dolgozom 2 havonta összeszedek valamilyen felsőléguti betegséget. Aki használja ezt a készitményt kérem irjon róla véleményt. Köszönöm.
2007. okt. 10. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, használ. Én félévenként 2 hónapig szedem, és nagyon jók a tapasztalataim. Sőt a gyerekeimnek is vettem, van nekik külön. Ha el is kapok valamit, akkor is nagyon gyorsan vége, és sokkal enyhébb lefolyású a betegség. Sőt frissebbnek érzed magad tőle. A pozítív érzések kb.2-3 hét múlva tapasztalhatóak először. Az egyetlen hibája, hogy nem olcsó!
2007. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igenis használ, a mi fiunk olyan asztmás, hogy borzalom. Amikor elkezdjük szedni, három hét múlva abba marad. Állítólag az asztmás és légúti beteg gyerekeknek a bélrendszerében jóval kevesebb a laktobacilus, mint az egészségesekében.
2008. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi is ismerjük és nagyon jó tapasztalataink vannak róla.Csakis ajánlani tudom,nem pénz kidobás.A kislányom asztmás és mióta ezt adom neki,nem kap el minden kis nyavaját,mint azelőtt.Sőt...
2009. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!