Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szív és Érrendszeri megbeteged...

Szív és Érrendszeri megbetegedések?

Figyelt kérdés

Írnátok nekem olyan zöldségeket, gyümölcsöket, ételeket ami segíthet a Szív és érrendszeri megbetegedéseknek megelőzésére?

Ha vannak ilyenek egyáltalán.

Én úgy hallottam a foghagyma jó.


2010. szept. 3. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Fokhagyma,lila hagyma,alma,tisztítják az ereket.Kerülendőek a túl zsíros,koleszterin dús ételek.a sok zöldség-gyümölcs fogyasztása a legegészségesebb az érrendszernek,bármilyen zöldségről is legyen szó.
2010. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. :)


Ha valaki még tud valamit, várom a további válaszokat!

2010. szept. 3. 11:31
 3/7 Gyakor ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a halban másmilyen koleszterin található, ami nemcsak, hogy nem rakódik le, hanem a lerakódott eltávolításában is segít. Szóval a halételek. ( Ja és mégegyszer le ne írd úgy, hogy foghagyma :D :D )
2010. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú basszus de égő vagyok! Nem is vettem észre hogy ekkorát bakiztam!!! Mindenkitől ezer bocs, meg egy anya medve!!

Javítom: Én úgy hallottam a fokhagyma jó.

2010. szept. 3. 14:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a halat is, meg azt is hogy szóltál! :D
2010. szept. 3. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Patikában lehet venni tengeri hal olajat/kapszula/."Multiknál" kb.2havonta akciós tengeri halak vannak.Sok zöldség féle és gyümölcs,főzelékfélék sovány húsokkal vagy húspótlókkal.Napi 2-3gerezd fokhagyma.Jó egészséget neked!!!
2010. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. szept. 4. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!