Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton álmos vagyok. Legszíve...

Folyton álmos vagyok. Legszívesebben egész nap aludnék. Olyan korán lefekszem amilyen korán csak tudok, de ugye tanulni is kell valamikor. :/Mit tegyek? Így a tanulás sem olyan hatékony, mert koncentrálni sem tudok úgy.

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 07:21
 1/4 A kérdező kommentje:
12/l
2014. febr. 4. 07:24
 2/4 tomas kalar válasza:
Ha nincs egészségügyi problémád, akkor próbálj meg beszélni egy pszihológussal, változtatnod kell az életmódodon/életfelfogásodon. Én is így voltam vele... Miután minden kivizsgáláson átestem (neurológus,belgyógyász...) elbeszélgettem egy emberrel aki ert az ilyen lelki dolgokhoz. Lehet hogy nem is tudsz róla hogy nagy gondok vannak a lelki világoddal.
2014. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
középsuliban ez volt velem is, buktam is miatta tanúlni nem is tudtam, folyton csak aludtam, dokik dobálóztak velem, házidoki szerint depresszió, pszihológus szerint alvászavar, másik doki szerint flegma vagyok stb stb, mikor elkezdtem edzeni és multivitamint szedni, kiderûlt, hogy eguszerûen vitaminhiányom volt... én scitek multi pro pluszt szedek.
2014. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem meg menj el sportolni,nap közbeni sport (tha box,edzőterem,futás) nagyon egézséges és jót is tesz a szervezetnek. Én csak abból indulok ki hogy nekem is ilyen problémáim voltak.. nem akartam aldni hanem inkább lövöldöztem a számítógépen,ettem döglöttem és iskolába jártam,ennyiből állt a napom..miután elkezdtem sportolni sokkal kiegyensúlyozottnak éreztem magam!
2014. febr. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!