Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hét múlva felrakják a...

2 hét múlva felrakják a fogszabimat, de akkor már nagyon benne leszek a nyáriszünetben. Szerintetek mivel tudom elvonni a figyelmemet erről a témáró? Mert nincs már tanulás, se suli és már nagyon várom. Aludni is alig birok. (egész nap nem olvashatok

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 19:52
 1/5 anonim válasza:

Nézz filmeket vagy menj el a barátaiddal valahova bulizni. Ha lefoglalod magad bármivel ami érdekel akkor nem fogsz erre gondolni... Próbáld elfelejteni és akkor gyorsabban telik az idő...

Egyébként miért nem olvashatsz?

2012. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert napi 12 óra olvasástól megfájdul az ember szembe. :)


Amúgy tudom, mit érzel, én 5 éve ugyanígy voltam. :DD Csak nekem annyi különbséggel, hogy nem nőtt még ki egy fogam, így a doki azt mondta, hogy várjunk nyár végéig. Életem leghosszabb nyara volt. :DDD

Amúgy én olvastam, mással nem tudod elvonni.

Kérj könyvajánlót a Könyvek témakörben, vannak lerakhatatlan könyvek. :)

2012. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. jún. 11. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogszabi rohadtul fáj, szerezz be egy nagydoboz Algoflexet, valamit amivel pépesíteni tudod a kajákat, esetleg északára altatót, a dokitól kérj sok fogászati viaszt , hogy enyhítsd a sebzést.
2012. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj?
2012. jún. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!