Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sírás? Hogyan? Hatásos módszer?

Sírás? Hogyan? Hatásos módszer?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogyan lehet direkt sírni?Van egy bevált módszer,trükk?Pl.:hagymát dörzsölsz a szemed alatt?

Hogyan reagálnak erre a férfiak ha látnak egy nőt sírni?


2014. febr. 5. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami állatos/babás videót nézek, a lényeg, hogy megható legyen. Mondjuk egy rajzfilmet képes vagyok megkönnyezni kb két perc után, mikor még nem is történt semmi extra, szóval nem vagyok nehéz eset.

Szerintem sokan nem tudnak mit kezdeni egy síró emberrel, én sem, ha lány, ha fiú, ha felnőtt, ha gyerek.

2014. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolj valami szomorúra, és biggyeszd le a szádat. A férfiak zavarba jönnek tőle. De ha azt szeretnéd, hogy egy pasit meghass, vagy bűntudatot kelts benne, csak könnyezz, amit ugyan ezzel a módszerrel érsz el... De azt ne lássa, hogy lebiggyeszted a szádat! ;)
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!