Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok iszonyatosan...

Mitől vagyok iszonyatosan fáradt, ha nincs vitaminhiányom, valamint nem vagyok vérszegény és a vasam is rendben van?

Figyelt kérdés

Januártól iszonyatosan fáradt, fáradékony vagyok. Igyekszem gyümölcsöt és zöldséget is enni. Vitaminokat is szedek. Vérvételen voltam, ott minden rendben volt.


Nagyon kialvatlan, fáradt vagyok, pedig időben lefekszem. Ma is, akarom mondani tegnap este már 21:00-kor ágyban voltam, még kb egy félórát forgolódtam, majd elaludtam. Reggel is iszonyatosan fáradt voltam, ébredés után még sokáig majd' leragadt a szemem, kávé sem segített és a fejem is szombat óta görcsöl (nem hat semmilyen gyógyszer, durván migrénes vagyok). Azzal a lendülettel reggel vissza is feküdtem, nem mentem be iskolába.


11 óra alvás után még mindig tudnék aludni. A tegnapi napom katasztrófa volt. 3 kávét ittam meg (egyet itthon, kettőt délelőtt az iskolában) + kólával próbáltam 'szinten tartani' magam, de ahogy hazaértem, beestem az ágyamba és 2 órát aludtam (a fáradtságtól szédültem már, délelőtt is majd' leragadt a szemem, nem bírtam jegyzetelni sem).


Vajon mitől lehet ez? Vizsgáltassam valahol ki magamat? Ha igen hol?


20l



2014. febr. 11. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Sötét van, napfényhiány, rövidebbek a nappalok, itt vannak tippek:

[link]

2014. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

[link]

2014. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!