Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mégis, mitől fáj?

Mégis, mitől fáj?

Figyelt kérdés
Egy hónapja a bal oldalon borda allat fáj(görcsölő,nyomó érzés).Nem nagyon fáj,de ha megnyomom,akkor jobban fáj.Vérkép,vizelet,ultrahang szerint nincs semmi bajom.
2014. febr. 15. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azon a területen a hasnyálmirigy és a lép,illetve a rekeszizom része van. Nem ütötted,húztad meg magad?
2014. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla.Nem tudom,,hogy számít-e,de sok paracetamol hatóanyagú gyógyszert szedek be.Fejfájásra orvos,ezt adta.
2014. febr. 15. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A paracetamol az egyik legtoxikusabb hatóanyag a májra és a vesékre. Én a helyedben nem szednék sokat! Akkor már jobb az Algopyrin. De ezt csak mellékesen írtam. A lépedre,hasnyálmirigyedre nincs hatással. Egyébként mennyire balra érzed a fájdalmaz? Közép felé?
2014. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdeztem! Mennyire balra? Azért,mert a gyomor is enyhén bal felé hajlik.
2014. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de már a gyógyszer elött is fájt.Ha kell alacsony dózisban szedem.Pontosan a bordáim alatt.
2014. febr. 15. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
bordaív alatti fájdalom epebajra utalhat.
2014. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 6.! Ez akkor lenne igaz,ha a jobb oldala fájna vagy ha situs inversusa lenne,de azt már észrevették volna.
2014. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!