Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez betegség vagy már depresszi...

Ez betegség vagy már depresszió? Vagy esetleg Idegesség?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h 16 éves vagyok. Több kérdést kiírtam már ezzel kapcsolatban, de most konkrétabban teszel fel a kérdést. Nemrég kezdtem el szeretkezni a barátommal. Nagyon parázok a teherbe eséstől. Semmi okom rá és ezt tudom is, de már olyannyira összeparáztam magam, hogy sikeresen kaptam egy egyfajta gyomorégést amit néha hányinger kísér meg puffadás ritkán és ha böfögök jobban vagyok stb. Olyan tipikus gyomorégési tünetek. Volt ezelött pár betegségem. Arcüreggyulladás, felfázás, Helicobacter bacim is volt. Ezekre kaptam gyógyszert és el is múltak szépen. Lehetséges, hogy egy visszatérő betegségem van ami gyomorégéssel jár vagy már annyira stresszelek hogy szépen lassan hazavágom a gyomrom? Bevallom őszintén így nyíltan nem parázok a gyerektől max tudatalatt, de már az is elég. Elképzelhető, hogyha ez idegesség, akkor majd kinövök belőle? Nemsokára tabit is felakarok iratni a jelentkező "mellékhatások" elkerülése végett. Orvoshoz most nem tudnék elmenni, mert szabadságon van aug.-ig. Szerintetek mi lehet a baj? Túlságosan stresszelek vagy tényleg vmi betegség?


Még pluszba sokszor rámjön egy egyfajta sírógörcs ami "enyhítené" a fájdalmat. Gondolom én. Már párszor el is sírtam magam ezek miatt (nem a fádalomtól sírok csak egyszerűen késztetést érzek, h sírjak) és akkor kicsit enyhült. Általában inkább este szoktak előjönni ezek a tünetek amikor nem foglalkozok senkivel, semmivel nem foglalom el magam csak ülök a gép/TV eltt és nézek ki a fejemből. Szerintetek így "külső szemlélőként" megtudnátok mondani mi lehet a baj?:S


Előre is köszönöm és azt is, h végig olvastad!!


2008. júl. 20. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

először is , nincs semmi szervi bajod, az tuti.Viszont a stresszen kívül is van gond nálad.

NEm igazán értem mért félsz ennyire, ha megfelelően védekeztek akkor nem lehet gond belőle.Én a helyedben mindenképp megvárnám a fogamzásgátlót és csak azután vágék bele a sűrűjébe.Az sztem megnyugtatna jobban.Bár én azt gondolom hogy nem is bababától félsz hanem eleve legbelül a szextől vagy még megijedve.

2008. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem válaszolóval. Amitől ennyire félsz, azt nem kell eröltetni. Menjetek sétálni, moziba: lassabban haladjatok.
2008. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos, h nem a szextől félek. Rengeteg olyan kérdést láttam már itt ami az abortusszal kapcsolatos, terhesség tünetei után is utánna jártam már, + láttam videókat abortuszról és ez rémít meg a legjobban. Minden lehetséges bajomra ami kijön rajtam (pl: mellfeszülés mensi elött, fémes íz a szájban, külömböző ételek megkívánása/undorodása stbstb) Ez szinte már mind jelentkeztek rajtam és ettől vagyok úgy beijedve. Minél jobban parázok annál jobban előjön rajtam minden amitől mégjobban azt hiszem, h "tuti terhes vagyok!".
2008. júl. 21. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem várnám meg a dokit míg visszajön szabiról. menj el sztk rendelésre egy másikhoz, vagy aki helyettesíti. Aztán irasd fel a tbl-t éskezd el szedni. Ez orvosság lesz minden bajodra. Úgyhiszem te nem a teherbeeséstől stresszelsz, hanem valahol tudatalatt úgyérzed akkor el kell vetetned és az abortusz durva dolog, főleg ha láttad is. S valószinű, hogy emiatt tudat alatt gyilkosnak érzed magad. Szóval először is kérj időt a barátodtól, nyugodj meg írasd fel a tbl-t valakivel. Ha egyszer nőgyógyász felírta utána háziorvos is írhat. Szóval nyugalom. Kérd meg a barátod, hogy amikor elkezded szedni a tbl-t kell a hatóidőnek kb 10 nap, addig legyetek lassabak. Ki fogja bírni és te is jobban fogod magad utána érezni.
2008. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szal akkor valószínűleg az idegességtől van minden? Ennyire paráznék?
2008. júl. 21. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
én mostanában nagyon sokat idegeskedtem, és kajak gyomorfekélyt kaptam. jobb, ha orvoshoz mész szerintem, mert ha neked is ez lesz/van, akkor komolyabb bajod is lehet!
2008. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A helicobacter baci egy fajtája a gyomorfekélynek. ezen már túlestem
2008. júl. 21. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

OFF:

basszus, mintha magamat hallanam.......fuuuuuuu en is igy vagyok ezzel:( nem tudom mit tegyek...pont attol felek amitol Te...ugyanez puffadok, szagok, gyomoreges...kaja...komolyan...kesz agyrem...az a gaz, h en 2 evvel nagyobb vagyok nalad...:(

tabit nem akarok szedni, a baratom sem akarja...kesz idegbaj...tenyleg:(

2008. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!