Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 éves fiú vagyok, és állandó...

16 éves fiú vagyok, és állandóan van 2 piros folt az arcom két oldalán. Nagyon zavaró, hogy lehetne eltüntetni? Nem rosacea, mielőtt ezt mondaná bárki is.

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy kell elképzelni? Mint amikor az ember kipirul mondjuk a hidegben? Mert az szerintem aranyos :))
2014. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen valahogy úgy, de én nem szeretem :)
2014. febr. 20. 18:05
 3/4 anonim válasza:
Szia nekem 19 éves koromra múlt el ezz bababőrnek hívják örülj neki hogy nem pattanásos legalábbis gondolom hogy nem az, igaz én nőnemű vagyok de engem is nagyon zavart.
2014. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Úgy van, ahogy mondod, nem pattanásos egyáltalán. Nagyon remélem, hogy elmúlik, mert állandóan azt kell hallgatnom hogy de elpirultam. Azért jövőhéten elmegyek a bőrgyógyászatra megnézetni.
2014. ápr. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!