Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfajas! Kedd reggel ota...

Fejfajas! Kedd reggel ota rettentoen faj megallas nelkul, kerlek segitenetek? Volt mar ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Kedd reggel ota szornyen faj a fejem,es ha elmozditom a fejem elmegy a kep,ilyen szeduleshez hasonlo, csak egyfolytaban van ,kabult is vagyok elegge,es semmi az eg vilagon nem hasznal!!!illetve 8napja megvan a mensesem, ilyen meg sosem volt!!ma voltam dokinal ,aki egy Mefemanic acid 500mg nevu gyogyszert irt napi 3szor egyet kell beszedni.ez elvlileg csokkenti a fejfajast,meg a verzest is elmulasztja....De meg ez a gyogyszer sem tul hatasos.Hajnalban azt hittem meghalok a fajdalomtol, meg ez a szedulos kep uhh, mintha reszeg lennek:-( Volt mar nektek hasonlo?Neha mar azt hiszem meghalok....kerlek irjatok!21/L
2009. dec. 10. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fejfájásra: próbálj meg nagyon sokat aludni, pihenni. Tartsd sokáig csukva a szemed. Sétálj egyet, hogy kiszellőzzön. Nekem ezek váltak be.
2009. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Masszíroztasd meg magad valakivel. A vállad, hátad, nyakad.Nekem bevált egyszer, mikor az idegességtől nem bírt elmúlni a fejfájásom, és gyógyszer se mulasztotta el..
2009. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszike, mar mindent kiprobaltam, setat, masszirozast vizes rongyot,sok alvast, egyik se segitett eddig, hajnalba meg ha megy el parom dolgozni akkor aztan olyan veszes, hogy nem lehet kibirni:-(reggel fel 6kor:-(
2009. dec. 10. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hete kezdett el hasonlóan fájni a fejem.Azt hittem én is beleőrülök.Minden féle gyógyszert beszedtem,de semmi nem használt.1 hétig csak ez az erős fejfájás,utána mellé jött még a torokfájás,majd erős köhögés.Lázam nem volt. A fájdalomtól képtelen voltam mindenre,és idegesített is minden.A tesóm hozott végül gyógyszert ami használt.Minden fájdalmam elmúlt tőle.Flector 50mg granulátom.Nagyon erős,de hatásos,csak óvatosan kell szedni,nem szabad ész nélkül.Ha tudod szerezd be,szerintem segíteni fog Neked is.
2009. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi, hat ha ez a mefenamic acid nem hat majd akkor kerek vmit dokitol
2009. dec. 10. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Szerintem az el nem múló menzesz és a fejfájás összefügg, vagyis hormonális okból fáj a fejed. A gyógyszer amit kaptál a dokitól, tuti jó lesz rá. Szerintem. Jobbulást.

2009. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi,hat aggodok,mert ma is elegge faj, es pedig ma reggel mult el a mensesem...elegge aggodok, mi van ha nem mulik el soha????:(
2009. dec. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!