Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tiszta almos vagyok minden...

Tiszta almos vagyok minden reggel mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Hat az a helyzet, hogy en most vagyok 9. es 16 eves, es tudom, hogy fiatal vagyok meg minden es nem szabadna almosnak lennem, de valami miatt megis az vagyok...:S

Minden este 9-10 kor fekszek, reggel 5, fel otkor kelek.

normalisan reggelizek, es nem csinalok semmi megeroltetot. (a tanulason kivul, naj csak hulyulok.:D) na szoval ez a baj, hogy nincs ra ok, hogy faradt legyek, most mit tegye, mert ez sajnos a tanulasban is befojasol...:(


Legyszi adjatok tanacsokat, hogy mit tegyek.

Koszi a segitseget.


Ja es azert irok ekezet nelkul, mert kulfoldi gep.


2009. dec. 10. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, kor stimmel, csak én késöbb kelek... szerintem ez normális, ezen még nem gondolkoztam. én azt szoktam csinálni hogy az egész hétvégét átalszom, s vasárnap este tanulok. szerdáig tart a frissesség :D
2009. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy D-vitamin vagy vashiány, szedj multivitamint hátha jobb lesz.
2009. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én képes vagyok este 7-kor lefeküdni és másnap délben kelni :D Simán nagyobb az alvásigényed :) Ettől függetlenül a vitamin nem árthat :)
2009. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél 5-kor, 5-kor felkelni emberkínzás, szerintem azért. Ha 9-10-kor fekszel (pláne ha el sem alszol 2 perc alatt) még a 7 óra alvás sem igen lesz meg ráadásul.
2009. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy pont az a baj, hogy semmit megerőltetőt nem csinálsz.. én is így voltam, aludtam rendesen, de sokszor előfordult, hogy napközben is nagyon álmos voltam. Akkoriban nem igazán mozogtam, de aztán elkezdtem edzésekre járni és megváltozott valami. Nem tudom, lehet, hogy a mozgásnak köszönhetően az oxigéndúsabb lett a vérem vagy valami hasonló. A lényeg, hogy bár fizikailag fáradtabb vagyok egy-egy nap végén, de nem akarnak lecsukódni a szemeim.
2010. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!