Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meg lehet érezni, ha valakinek...

Meg lehet érezni, ha valakinek valami súlyos betegsége van, esetleg halálos?

Figyelt kérdés
folyton úgy érzem, hogy valami nem oké velem, de senki nem vesz komolyan, egyedül pedig nem tudom elintézni ezeket az orvosi ügyeket 14 évesen.. meg lehet egyáltalán érezni ezt? vagy talán hipochonder lennék? fáj a fejem, egyből arra gondolok, hogy huha akkor ez agydaganat.. fáj a nyelőcsövem, rák.. és nagyon beteges lenne, ha örülnék neki?:( vagy lehet, hogy pont ezért bemesélem magamnak? mostanában nem igazán látom értelmét az életnek, de öngyilkos soha sem lennék..

2014. febr. 22. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez bizony hipochondria (ennyi rákod egyszerre biztos nincs)... A rák ráadásul tipikusan olyan, amit nem szoktak megérezni, hogy a kérdésedre is válaszoljak. Csak akkor, amikor már túl késő.


Az, hogy mindig ilyenre gondolsz, szerintem - de nem vagyok pszichológus - azt mutatja, hogy szükséged lenne a figyelemre. Pszichológus kéne neked. Ez már az a kategória, ami zavarja a köznapi életed, hogyha folyamatosan orvoshoz akarnál járkálni ezekkel.

2014. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyes daganatokat ki tudnak szagolni a kutyák. Ha ennyire félsz, akkor vizsgáltasd ki magad.

Ha jónak tartanád a rákot, akkor tűzz ki magadnak egy célt, és ne arra várj, hogy mikor mehetsz harcolni a rák ellen.

2014. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nyilván tudom, hogy nincs ennyi rákom, nem ez volt a mondani valója.. depressziós vagyok, mondták már, hogy pszichológushoz kéne járnom, de én ezt nem tudom elintézni úgy, hogy senki ne tudjon róla.. inkább sodródok az árral..:)
2014. febr. 23. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Remek ötlet. Inkább legyél boldogtalan, és süllyedj még mélyebbre.


Mi olyan iszonyú nagy dolog azon, hogyha tudják rólad, hogy pszichológushoz jársz? Miért, szerinted azt nem tudják rólad, hogy depressziós vagy? Ha pszichológushoz jársz, legalább teszel valamit magadért.

2014. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudják, a családom biztosan nem..
2014. febr. 25. 16:00
 6/6 anonim válasza:
Problémáidat lehet,hogy szorongás okozza.Már eleve az,hogy nincs élet célod okozhat fejfájást.Lelki gondjaidra kérlek látogasd meg ezt az oldalt (lent)és keresd meg ezt " Mi az élet célja,hogyan találhatom meg "című füzetet.Bízok benne boldog leszel.Ezen kívül van két könyv ami azzal foglalkozik,hogy "Fiatalok kérdései ,gyakorlatias válaszok"itt böngészhetsz és ingyen letölthetsz,teljesen megbízható. Cím www.jw.org jobbulást és találd meg az életed célját.Szia Róza
2014. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!