Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek tökéletes a...

Lantos Szilvia kérdése:

Ha valakinek tökéletes a vérképe, minden érték bőven referenciatartományban, gyulladás sincs, az kizárja hogy súlyos betegsége legyen?

Figyelt kérdés
Mert nekem tegnap nézek vért, de olyan kakául vagyok hogy csuda... mintha nem is én lennék, nyomott vagyok, szédelgek, cseng a fülem.. huh... időjárás???

#rossz közérzet #félelem daganatoktól
2013. máj. 29. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos jó vérkép mellett is lehet nagy a baj,de persze itt nem hiszem h az lenne.Lehet lappang benned valami vagy az időjárásváltozás visel meg(bár nem vagyok se orvos se látnok).Egyik ismerősöm édesapja rákban hunyt el és végig jó vérképe volt:( Szóval a vérkép sajnos nem elég.
2013. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tökéletes a vérképem, gyulladásra utaló tünetem nincs, viszont másfél hónapja be vannak dagadva a nyaki nyirokcsomóim úgy, hogy semmilyen más tünetem nincs ezen kívül. És hogy megtudják, hogy kórokozó okozza-e a nyirokcsomó megnagyobbodást, ezért arra külön vérvételt csináltak, amit elküldtek vizsgálatra, aminek hetek múlva van csak eredménye. Amire amúgy még mindig várok, mert nem igen sietik el.
2013. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az én apukám is rákban halt meg, az anyukám is rákos volt, de ő hálistennek él, viszont a vérkép mutatta a fehérvérsejt szám emelkedettség miatt a bajt, a vérsejtsüllyedés, és a hemoglobin szám, nomeg a crp... tehát már megkérdeztem dokit, ilyenkor elvben és gyakorlatban sem lehet probléma :) a második válaszadónak mondom: nekem már hónapok óta nagyobbak a nyirokcsomók a nyakamon, de ultrahang alapján nem kóros, és ha az lenne, akkor a fehérvérsejtek összetevőinek száma nagyon magas lenne, lehet, hogy évek óta ott vannak nekem is, csk most van egy sz..abb időszakom és most tapiztam meg. Ha kóros tűbiopsziát alkalmaznak. Régen rengetegszer volt mandulagyulladásom és abból maradhatott vissza, infektológus mondta :) amúgy 31 éves és igen aktív hölgyemény vagyok, még talán nem visz el a rettegett kór... de azért én is vigyázok :) köszi a válaszokat :)
2013. máj. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!