Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs rám semmilyen...

Miért nincs rám semmilyen hatással a koffein?

Figyelt kérdés

Szoktam tejeskávét inni, abba is rakok fekete kávét (nem iszom mindennap, csak amikor megkívánom), ritkán iszok kólát. És semmi. Konkrétan semmi. Kólától ugyanolyan jól tudok aludni, mintha semmit nem ittam volna, kávénál dettó. De ittam párszor Espresso kávét is, és az sem dobott fel semennyire se, pedig gondolom az elég erős. Egyszer kóstoltam meg az energiaitalt (amit amúgy utálok), és az sem hatott.


20/F vagyok.


Hogy hogy semmilyen hatással nincs rám a Koffein? Másokat nagyon felpörget, én meg semmit nem érzek. Tulajdonképpen így csak az "íze miatt" kávézok.



2014. febr. 22. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Amilyen tejeskávét szoktam itthon inni, abban van cappucino, fekete kávé (kevés), és kristálycukor. Meg persze a tej.
2014. febr. 22. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálam is ez van, csak annyi különbséggel hogy az energiaitallal is ugyanez a helyzet.. :D

MEgittam egy doboz wattot, rá 20 percre aludtam.. szóval ennyi kb..


20/f

2014. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig sok embert tényleg felpörget, éber lesz. Én kóla/kávé ivás után is rendesen tudok aludni, sosem volt emiatt álmatlanság.
2014. febr. 22. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Annál még megértem, aki naponta több ERŐS kávét iszik, és a szervezete hozzászokik.

De én nem szoktam erőset inni, kólát is csak ritkán, így nem hiszem, hogy máris hozzászokott a szervezetem. Vagy?

2014. febr. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!