Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A koffein elvonás kihat a...

A koffein elvonás kihat a lelki dolgokra is?

Figyelt kérdés
Körülbelül 20 éve kávézom, napi, kettőt hármat meg szoktam inni. A vérnyomásom mindig rendben volt, a szívem viszont kissé sokat ver, volt, hogy néha 100 fölött is, de nyugalmi helyzetben is úgy 80-at. Mostanában viszont néha a vérnyomásom is éreztem, hogy magas, ezért néhány napja úgy döntöttem, abbahagyom a kávét. Egyrészt nyugodtabb vagyok, másrészt fáradtabb is, de érzem, hogy hiányzik a szervezetemnek, viszont egész máshogy érzem magam lelkileg, amit nagyon nehezen tudnék megmagyarázni, de talán azt mondhatnám, hogy sokkal érzékenyebb vagyok. Furcsa érzés, néha egy kicsit ijesztő is. Valami féle elvonási tünet lenne?
2013. szept. 15. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!