Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csontkovács segítségével...

Csontkovács segítségével mennyit tudok nőni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
csontkovács segítségével nem lehet nőni
2008. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire jutottál ? Légyszi írd meg mert nagyon érdekelne.
2009. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

igazából nem tudok jó hírrel szolgálni,én az RTF-re akartam menni,és ugye ott van magassághatár vagy mi,nekem 5 cm kellett volna,aztán egyik ismerősöm mondta,hogy próbáljam ki,mert miután ő volt minimálisan magasabb lett,valahogy kihúzta az izmait vagy nem tudom hogy,na én elmentem,hát olyan másfél cm-rel valóban magasabb lettem,de az ugyebár nem 5 így lemondtam az egyik álmomról..azért ha gondolod próbáld meg,egy próbát megér,nem beszélve arról,hogy utána úgy érzed majd mintha kicseréltek volna:)

2009. júl. 7. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
köszi :) És meddig maradtál magasabb ?
2009. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
húú,nehezet kérdeztél,merthogy azóta nem mértem a magasságomat,de most kíváncsiságból lemérettem magam öcsémmel,és fél centit "csökkentem",persze ennyi minimális eltérés előfordulhat,nem biztos hogy annyira jiteles a mai mérés eredménye,ha érted mire gondolok..
2009. júl. 7. 20:46
 6/6 A kérdező kommentje:
őő,akarom mondani "hiteles":D:D
2009. júl. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!