Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap kora este óta egyfolytá...

Tegnap kora este óta egyfolytában köhögök, nagyon erős és állandó a köhögési inger, és erős, intenzív köhögés után 20 mp-re rá már újra köhögnöm kell, mit tegyek (még)?

Figyelt kérdés

Voltam az ügyeleten ma hajnalban, aludni se tudtam emiatt egész éjjel, az orvos felírt köhögéscsillapítót 3x1-et, amiből már 2-őt beszedtem, de még mindig nem enyhült a köhögés, sőt, szerintem rosszabbodott... Azt mondta, ha hétfőig nem múlik el, menjek a háziorvoshoz... Nagyon be vagyok tojva... :S

Egyébként torokgyulladásom van már több mint 1 hete, amire fájdalomcsillapítót és antibiotikumot is szedek, de ez az állandó köhögés tegnap este kezdődött (a többi gyógyszert 3 napja szedem...)



#antibiotikum #köhögés #torokgyulladás #köhögéscsillapító gyógyszer
2014. márc. 1. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszegessél folyamatosan mézet. Nekem az szokott hatni.
2014. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Száraz vagy hurutos köhögésed van? Van váladék, ami le van tapadva? Biztos, hogy köhögéscsillapítót adtak és nem köptetőt. Ha van váladék, akkor a legjobb lenne valamilyen nyákoldó köptetőt szedni, ami feloldaná a váladékot, hogy feltudd köhögni, este pedig köhögéscsillapítót, hogy tudj aludni. Hétfőn persze orvos.

Ha száraz köhögésed van, akkor ez ugrott. Szedd tovább a gyógyszert és ha rosszabbodna menj vissza.

2014. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Biztos, hogy köhögéscsillapítót adtak és nem köptetőt. - ? Ez egy kérdés akart lenni...
2014. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!