Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a furcsa érzés a...

Mi lehet ez a furcsa érzés a jobb karomban és jobb lábamban?

Figyelt kérdés
kb. 7-8 éve kezdődött, általában este lefekvés után jelentkezik, furcsa olyan viszkető nem is tudom pontosan leíri az érzést, mintha elgyengülne a jobb karom és lábam, kicsit viszkető érzés van benne és állandóan maszirozgatnom, rázogatnom kell hogy múljon az érzés, végül elmúlik és elalszok, már 2.jára fordult elő, hogy nem lefekvéskor jelentkezett, hanem korábban. Összefüggésbe tudom hozzni azzal, hogy ilyenkor napközbe keveset pihenek sokat ülök, mellesleg pont jobb oldalra görbül a gerincem, gerincferdülésem (khiposcoliosis) van már általános iskolás korom óta, már akkor gyógytornára kellett járnom. Ezzel az érzéssel voltam háziorvosnál pár éve, akkor magnesolvot mondta hogy igyak, akkor nem is jelentkezett, de most 22 hetes terhes vagyok a 2. gyerekünkkel és majdnem minden este érzem. Szerintetek lehet attól, hogy a gerincem jobb oldalra görbül, jobb oldalam van jobban terhelve és esetleg nyom valami ideget? Pánikbeteg is vagyok, tehát már minden komoly dologra is gondoltam. :) Köszi. 27éves vagyok, tehát olyan 14éve van gerincferdülésem.

2014. márc. 4. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg attól van. De reumatológián még nem jártál? Hogy van-e más is a gerinceddel(pl.gerincsérv) ki kéne vizsgálni,de a ferdülés is okozhat ilyen panaszokat. Miután megszületett a baba menj el kivizsgáltatni. Viszont a magnézium mellet szedjél Vitamin B komplexet is. Sokat szokott segíteni az ilyen "idegi" panaszokon.
2014. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, szedni fogom!
2014. márc. 4. 07:44
 3/4 A kérdező kommentje:
pár éve voltam reumatológián, akkor elküldtek röntgenre és akkor mondták hogy khiposcoliosis, azóta nem voltam, el fogom menni szülés után.
2014. márc. 4. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert és boldogságot!
2014. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!