Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux okozhat dohányzás és...

Reflux okozhat dohányzás és vérnyomáscsökkentő mellett erős köhögést? Lehet ez is az oka?

Figyelt kérdés
És úgy köhög apukám, hogy csukott szájjal ilyen furán, aztán amikor már "nem tud" csukott szájjal köhögni, akkor köhög egy nagyot.
2009. dec. 12. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN
2009. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A reflux önmagában is okoz köhögést
2009. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Csak tanácstalan vagyok és még fiatal nem ismerem az ilyen betegségeket.
2009. dec. 12. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Reflux egyik tipikus jele, az egyébként ok nélküli (azaz nem náthás az illető) köhögés, krákogás.


Én is ebben a cipőben járok, bár nem dohányzom és nem szedek gyógyszert, de már hónapok óta köhögök.

Kiderült nekem is Refluxom van, ha beveszem a gyomorsavlekötő gyógyszert, akkor kb. 1 napig nem köhögök.

De nem jó akármilyen gyomorsav lekötő! Nekem is a második félét írta fel az orvos, és az jött be.

2009. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!