Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A biorezonanciás vizsgálat...

A biorezonanciás vizsgálat mennyire megbízható? Volt akinek amit kimutatott az tényleg volt? Vgay valami volt és nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
Anyukám folyton édeset kíván és hízik,rengeteget eszik és ott Candidát mutattak ki.Megbízható,hihetünk benne?Az orvosok semmit nem találtak nála,makk egészséges papíron!Voltunk belgyógyászaton,endokrinológusnál,infektológusnál,gazstrósnál,nőgyógyásznál de minden negatív.Ezért mentünk biorezonanciára és az Candidát mutatott ki a hölgy kiirt diétát cukor élesztő nélkül.Szerintetek?

2014. márc. 4. 14:26
 1/2 A kérdező kommentje:
ja,és vettem patikában candida5 nevű tesztet Neki, ott megjelent a pozitív csík!
2014. márc. 4. 14:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyire megbízható. Én állandóan rosszul voltam, a vizsgálaton mondták, hogy vérszegény vagyok...és a labor is igazolta. Meg azt mondta a nő, hogy a gép már előre jelzi a gondokat, amiket még nem is tapasztalok. Eléggé beijesztett. :) De így legalább tudatosan vigyázok.
2014. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!