Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja nagyon beteg vagyok....

3 napja nagyon beteg vagyok. A lázam szinte mindig 38°C, nappal 1, este 2! Rubophennel megy le, de nem sok időre. A torkom iszonyatosan fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáltál már orvoshoz menni?
2009. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a bajom, elmentem másnap orvoshoz, adott homeopátiás gyógyszert, onnantól semmi bajom nincs.

szerda este 38.5°ra ment fel a lázam, másnap már csak hőemelkedés.:)

2009. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

orvosnál voltál már? be vagy oltva?

hidegvizes fürdővel próbáld meg levinni a lázat. beleülsz langyos vízbe, és fokozatosan adj hozzá hideg vizet.

igyál sok folyadékot nehogy kiszáradj. szedj c vitamint, egyél lédús gyümölcsöket.

torokfájásra vegyél be torokfertőtlenítő tablettát.

de mindenképp menj majd el orvoshoz.

2009. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Sok gyógyszert szedek, 3x1 Radipon, 4x1 Septofort, láz esetén Rubophen, és 2x1 Duomox. Orvos irta fel. Fürdőzést próbáltam,levitte de hamarosan vissza fel is ment a lázam:S
2009. dec. 13. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan magas a lázad, akkor ne hagyd magad lerázni az orvosnál.
2009. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amíg pedig nem jutsz el orvoshoz, addig igyál jó forró teát, feküdj be az ágyba, és csukróidra, bokáidra tegyél hidegvizes borogatást.

20/L

2009. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat mindenkinek!:)
2009. dec. 13. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
A 38°C-os lázat le sem kellene vinni.
2009. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!