Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kihez fordultok (fordulnátok),...

Arimateia kérdése:

Kihez fordultok (fordulnátok), ha tudnátok, mi a baj veletek (érzelmileg)? És ha azt is tudnátok (tapasztalatból), hogy egyedül nem megy?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz... ki kell beszélni magadból, utána sokkal könnyebb lesz! (Tapasztalat.)
2014. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos a kibeszélés nem segít. Nem tudom, hogyan vehetnék erőszakot a gondolataimon, amiket nem akarok, de újra és újra előjönnek, megteremtve a magam poklát. A legnagyobb elszántságom ellenére is most ugyanabban a mókuskerékben kötöttem ki, mint 3 éve. És nem jó így.

2014. márc. 8. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
(#1.) Változtass az életeden... élj, de úgy igazán... sétálj a friss levegőn, gyönyörködj a tájban, menj el múzeumba... koncertre... kiállításra... színházba... bulizz néha... ha élvezed az életet, akkor nem támadnak ilyen gondolataid :)
2014. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A helyedben leírnám az összes gondolatomat egy füzetbe minden nap, amiről csak én tudok. Az okokat, a valószínűségeket, személyeket, helyeket mindent. Ahol rontottál azon változtatnék, hogy ne forduljon elő még egyszer. Egy ideig magammal foglalkoznék, egyedül sétálnék, sportolnék, olyan dolgokat csinálnék amiket szeretek. Remélem ezzel segítettem.
2014. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!