Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlságosan sovány vagyok,...

Túlságosan sovány vagyok, hízni szeretnék kb.10 kg-ot. Részletek lent!?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 165 cm körüli vagyok és 43 kg. A fenekem, mellem, de főként a lábam soványsága zavar nagyon, illetve az utóbbi időben az arcom is be van esve, kb. 10 kg-ot szeretnék hízni, vagy legalább annyit, hogy ne higgyék azt rólam, hogy anorexiás vagyok.


Gyors az agyagcserém nagyon, naponta kb 3x van székletem, hasmenés is előfordul főleg ha stresszhatás ér, illetve általában reggel lágyabb a székletem, vagy esetleg többször kell mennem.


Orvosnál voltam természetesen, számtalan vizsgálatot csináltak már, kiskorom óta járkálok emiatt orvoshoz, de belefáradtam már...


Amitől általában híznak az emberek: Béres csepp+c-vitamin, gyorsételek, édesség, fogamzásgátló, sport...

Nekem egyik sem segített, semmit.

Az alakomra folyamatosan megjegyzéseket tesznek, ami nagyon elszomorít.


Már kínomban azon gondolkodtam ,hogy tömegnövelőt fogok szedni és kondiba fogok járni, de nem tudom, hogy rá tudok-e fordítani havonta ennyi pénzt. (kondibérlet 6ezer+tömegnövelő 3-4ezer)


Bármilyen ötletet, tanácsot, tippet elfogadok!


Köszönöm,

egy elkeseredett lány


2014. márc. 14. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne hidd el akik azt mondjak hogy konditerembe par honap es 55-60 kilo leszel..ez mind nem igaz..mert vannak sovany emberek kozott is elteresek..akinek gyenge vaza van gyenge csontozatu az megint egy masik fajta..es a leirttak alapjan te olyan vagy ..3evig jartam konditerembe ..egy picit szallkasabb voltam de ugyanolyan deszka..pedig testepito trener segitett..belefaradzam..de az hogy par honap kondi utan meghizol ez nemigaz..
2014. márc. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dzsuzsu válasza:
Hát srácok jó régi a kérdés de én is elmondom hogy rám is elférne egy 10kg.16 vagyok 154cm/36,5 kg.és bármennyit eszek a legtöbb súlyom 39kg volt ebéd után :D .szoval én is szivesen fogadok tippeket ugyanugy kenyér és egyéb átlag embert hízlaló dolgok engem sem hízlalnak.
2017. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!