Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulsagosan paranoias lennek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsagosan paranoias lennek, vagy valoban bajban vagyok? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Szuz vagyok es egyutt voltam a baratommal de nem fekudtunk le egymassal csak oral volt.a kerdesem az lenne hogy miutan en lesz*ptam(nem elvezett el) majd megcsokoltam es utana o elegitett ki kezzel es szajjal akkor teherbe eshetek??????jelzem szuz vagyok!!!!es behatolas nem volt kezzel sem.kerlek segitsetek,ketsegbe vagyok esve!
2012. júl. 19. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhj.. akkor lehetsz csak terhes, ha a fiú pénisze behatolt a vaginádba.. azaz a fiú kukija a puncidba. szóval te NEM vagy terhes
2012. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Már kedvem sincs beszólni. Érezd magad leoltva.
2012. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kerdesemet arra alapozom h az elovaladek is tartalmazhat spermiumokat igy arra gondoltam h a peniszerol a szamba juthatott onnan az o szajaba onnan pedig le amikor nyalt.utana termeszetesen bo vizzel figyelmesen megmosakodtam.
2012. júl. 19. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Bajban vagy. De nem azért mert terhes vagy, hanem azért mert úgy állsz neki valaminek, hogy lószart sem tudsz róla. Figyelj sokkal jobban biosz órán. Legalább ott.
2012. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező részemről megusztál egy oltást, mert az első válaszadó sem tud sokkal többet nálad.

Szóval Nem csak akkor lehet terhes ha a "kuki" a "punciba" van. Ugyanis ha csak simán oda csöppen és lefolyik máris meg van rá az esély. Ugyanis a kisfickók a szabad levegőn is több óráig életképesek. És ezt az időt nem beszélgetéssel töltik... Tudod a biosz óra neked is elkél.

2012. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eppen ezert kerdeztem,mert tuudom h egy spermium szabad levegon is sokaig eletkepes,de azt szerettem volna megtudni hogy ha nem volt behatolas es kozvetlen nem ert sperma (sot meg elovaladek sem!) a huvelyemhez akkor lehetek-e bajban :(
2012. júl. 19. 23:43
 7/10 anonim válasza:
Errefelé szokás mindenkit leoltani, meg ijesztgetni, de szeretném, ha valaki végre mutatna nekem egy lányt, aki előváladékos ujjazástól lett terhes...(Az esélye, hogy terhes legyél, konvergál a nullához)
2012. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

" miutan en lesz*ptam(nem elvezett el) " - ebben van egy kis ellentmondás!

De ne csinálj még egyszer ilyet, mert ki fog rúgni!

2012. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit lesz*psz, akkor az illető elélvez.Te max sz*ptál egy ideig. De ez még a kisebbik baj. A nagyobbik, hogy úgy szexelsz, hogy lövésed sincs a dolgokról. Az előváladékot átadtad a szájába, majd ő beléd nyalta, és arról érdeklődsz, lehetsz-e terhes..valaki mondja, hogy kamu...
2012. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

-.-

miért nem tudja senki megérteni (tisztelet a kivételnek):

MIELŐTT ÁGYBA BÚJNÁL NEM ÁRTANA EGY KICSIT TUDNI ARRÓL AMIT CSINÁLSZ.

akkor lehetsz terhes, ha a barátod, vagy bármilyen pasi beléd élvez ( de már szex közben is teherbe eshetsz.)

az orálnak semmi köze a teherbe eséshez.

2012. aug. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!