Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hol lehet egészségügyi piócát...

Hol lehet egészségügyi piócát venni, más néven nadályt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 10:28
 1/3 homo ludensz ***** válasza:
Itthon nem lehet mert nem forgalmazzák (lehet hogy védett) de Romániából ha van ismeretséged onnan hozathatsz egy műanyag palackban vízben szállítható.Ott árulják tehát törvényes. Régen a patikában nálunk is kapható volt. Gondolom a használatával tisztában vagy.
2014. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Értek hozzá, mert öreg vagyok, és gyermekkoromban még teljesen természetes volt a használata. Az alsóm lábszáram "lilul", és eresedik, mert van egy kis cukrom. Oda szeretném tenni, a krémek, és a gyógyszerek nem csinálnak semmit.Hiszek az efféle természetes régi dolgokban.
2014. márc. 16. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv!

Szolnokon lehet kapni, mert nemrég nyílt egy piócaterápiás központ és ott az egyik tulaj vagy nem tudom kicsoda árulja az Apródon(OLX). 600FT darabja.Szerintem postán is eltudja küldeni.


[link]

2014. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!